INTERNAUTA MARNOTRAWNY

ALE O CO CHODZI?

Internet oferuje wiele atrakcyjnych sposobów na marnotrawienie czasu. Zobacz 6 najbardziej wciągających czynności,
które zawładnęły polskimi internautami..

Wytrawne Gry online

Gry internetowe należą do ulubionych form bezużytecznego spędzania czasu w interne­cie. Zrelaksuj się i zagraj w nieśmiertelną Memo grę. Twoim zadaniem jest znalezienie i odkrycie 8 smakowitych par.

1

PYSZNE FILMY

„To już ostatni” - popularne stwierdzenie o lekko kłamliwym zabar­wieniu, wymawiane nagminnie przez Polaków, w trakcie przegląda­nia filmików na You Tube. Jesteś łakomy nowych filmików? Zobacz jakie smaczne filmy dziś serwujemy.

Przełącz, aby zobaczyć kolejny smaczny filmik!

2

ZGOTUJ SOBIE WAKACJE

Planowanie wakacji jest czynnością, którą z lubością zajmujemy się w internecie. Godzinami można przeglądać strony wyszukiwarki w poszukiwaniu opcji na upragniony urlop. Zobacz ile kilometrów musisz przemierzyć, aby skosztować dań w oryginalnej wersji.

3

SUCHAR
DNIA

Co Polak robi w internecie jak mu się nudzi? Przegląda ‘suchary’, dowcipy, śmieszne obrazki oraz komiksy. Sieć jest pełna humory­stycznej treści, od której ciężko oderwać oko.

Przełącz, aby zobaczyć kolejnego suchara!

4

POMÓŻ
BASI
PLUSK

Dla wielu Polaków blogi stanowią odskocznię od problemów dnia codziennego. Czym są jednak problemy szarego internauty przy palącym problemie Basi Plusk. Prosi Cię ona o pomoc przy wyborze dania, które wrzuci na Instagram.

5

Martini z oliwką

Niemożliwe? A jednak. To twój umysł wprawia oliwki w ruch i powoduje, że tracisz orientację... również tę w czasie. Przeglądanie obrazków ze złudzeniami optycznymi na pewno jest fascynującym zajęciem, niestety wnosi do Twojego życia jedynie ból głowy.

6

O NIE! TYLE CZASU ZMARNOTRAWIŁEŚ na oglądaniu tej infograiki:

Nie bądź Internautą Marnotrawnym
i odzyskaj stracony czas w internecie, zamawiając szybko posiłki na:

7