Zaloguj się

77 Sushi. Zamów z Dostawą!

Wpisz swój adres dostawy i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

7 jest powszechnie uważana za cyfrę niezwykłą i szczęśliwą. Nie inaczej jest w Japonii, gdzie 7 kojarzona jest z siedmioma bogami szczęścia: Bishamonten, Daikokuten, Ebisu, Fukurokuju, Jurojin, Hotei, Benzaiten, a siódmego dnia siódmego miesiąca (według japońskiego kalendarza księżycowo-słonecznego, zazwyczaj 7 lipca) obchodzone jest jedno z najważniejszych japońskich świąt: tanabata. Według chińskiej legendy tanabata to para kochanków (Zhinu i Niulang w wydaniu chińskim, Orihime i Hikoboshi w wydaniu japońskim), którzy mogą się spotkać tylko jeden jedyny raz w roku. Dla Japończyków tanabata to dzień, w którym spełniają się życzenia – zgodnie z tradycją życzenia zapisuje się na małych kawałkach papieru, tzw. tanzaku, i wiesza na bambusowych krzewach. Jeśli Wasze marzenia dotyczą pysznego sushi z dowozem, na ich ziszczenie nie będziecie musieli długo czekać, ani nawet wychodzić z domu lub biura.

77 Sushi z Dostawą

Dostawa z 77 Sushi przez PizzaPortal.pl. Smaczne, pięknie podane sushi, gdziekolwiek jesteś

Pierwsza restauracja 77 Sushi powstała w Warszawie w 2006 roku. Aktualnie sieć obecna jest w 7 (przypadek?) polskich miastach – Warszawie, Gdańsku, Sopocie, Krakowie, Poznaniu, Koszalinie i Wrocławiu – i liczy aż 10 restauracji. Jeśli 77 Sushi nie dotarło jeszcze do Waszej miejscowości, bardzo możliwe, że wkrótce ten stan rzeczy się zmieni – przeglądajcie lokalną prasę, wypatrujcie reklam i przede wszystkim sprawdzajcie na PizzaPortal.pl! Wszystkie wykorzystywane w 77 Sushi produkty pochodzą od renomowanych i zaufanych dostawców i zawsze są tak świeże, jak to tylko możliwe. Doskonałe składniki, tradycyjne japońskie receptury plus odrobina fantazji, staranne, kunsztowne przyrządzanie i efektowne podanie – 77 Sushi dokłada wszelkich starań, aby każda dostawa, niezależenie od jej „rozmiarów” i destynacji, sprawiła Wam mnóstwo smakowej i estetycznej satysfakcji. Sushi, które zamówicie z 77 Sushi przez PizzaPortal.pl, powstanie dopiero po przyjęciu Waszego zamówienia – 77 Sushi nigdy nie przygotowuje sushi „na zapas”, bo niepowtarzalne walory smakowe tej potrawy są ściśle powiązane z czasem, jaki upłynął od jej sporządzenia. Jakość jedzenia i obsługi 77 Sushi jest również regularnie oceniana przez specjalnie wyszkolonych audytorów.

Sprawdź Menu w 77 Sushi

Menu 77 Sushi. Jedz zawsze takie sushi, jakie lubisz najbardziej!

Menu 77 Sushi najkrócej opisać można jako połącznie tradycji z nowoczesnością. Z 77 Sushi zamówicie zarówno najbardziej klasyczne odmiany sushi, np. nigiri, sashimi czy harmonijnie skomponowane maki, jak i bardzo oryginalne, a nawet odważne „wariacje” na temat japońskiej kuchni, np. fusion rolls, w których węgorz w tempurze sąsiaduje z borówkami i owocami lychee, czy black rice rolls z czarnym ryżem. Szefowie kuchni z 77 Sushi dobrze wiedzą, że sushi towarzyszy nam przy różnych okazjach (od szybkiego biurowego lunchu po wieczory panieńskie lub kawalerskie), a nasze kulinarne upodobania bardzo się różnią między sobą, dlatego 77 Sushi przygotowało ogromny wybór różnorodnych zestawów, spośród których na pewno bez trudu wybierzecie idealny dla siebie. Menu 77 Sushi to jednak nie tylko sushi. W dostawie z 77 Sushi otrzymacie również wiele innych japońskich przysmaków: rybne tatary, sałatki, zupy, pierożki gyoza, tempury i desery, a także potrawy świata zachodniego w orientalnym stylu, np. gorącą nowość – 77 Sushi Style Burgers. Burger z marynowaną kaczką? Brzmi super, prawda? Warto pamiętać także o specjalnym menu przygotowanym z myślą o wszystkich weganach i wegetarianach oraz menu dostosowanym do dziecięcych upodobań.