Zaloguj się

7th Street Bar & Grill. Zamów z dostawą!

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

7th Street Bar & Grill. Jedna z najciekawszych w Polsce sieci restauracji serwujących kultowe dania kuchni amerykańskiej

Zlokalizowana na Manhattanie siódma aleja (Seventh Avenue) należy do najlepiej rozpoznawalnych miejsc w Nowym Jorku. Przecina Broadway i Times Square i mieszczą się przy niej tak słynne budynki jak Carnegie Hall czy Madison Square Garden. Ale u nas także mamy swoją sławną „siódmą ulicę”. 7th Street Bar & Grill to sieć znana już właściwie wszystkim miłośnikom klasycznej kuchni amerykańskiej w Polsce. Restauracje 7th Street Bar & Grill znajdziemy obecnie w aż trzech miejscach w Warszawie, a także w Poznaniu, Żyrardowie i Elblągu, a jest więcej niż prawdopodobne, że do tego grona dołączy wkrótce kilka nowych miejsc. 7th Street Bar & Grill nie mogło zabraknąć na PizzaPortal.pl. Dzięki szybkiej i wygodnej dostawie online przez naszą stronę lub aplikację mobilną (z wieloma opcjami błyskawicznych płatności), każdy biurowy lunch, rodzinną kolację czy wieczorne spotkanie z przyjaciółmi możecie przemienić w fantastyczną ucztę w amerykańskim stylu.

Menu 7th Street Bar & Grill. Od sandwichy po finger food

Burgery z kotletami ze 100% wołowiny najwyższej jakości to sztandarowe potrawy menu 7th Street Bar & Grill. Czeka tutaj na Was kilkanaście oryginalnych kombinacji składników, a szefowie sieci nie ustają w poszukiwaniach nowych, sezonowych smaków. Od najprostszego Classic Burgera, przez cieczącego się ogromną popularnością Texas Burgera BBQ, po kanapki, które zdążyły już uzyskać niemalże legendarny status, jak ważący równo 1 kilogram Combo Tower Burger (niejeden śmiałek nie był w stanie sprostać temu wyzwaniu) czy Jack Daniel’s Barbecue Burger. Dostawa z 7th Street Bar & Grill oznacza pełen przekrój dokonań amerykańskiej kuchni w dziedzinie serwowania najlepszych kanapek na świecie. Kucharze z 7th Street Bar & Grill zawsze są wierni żelaznej amerykańskiej proporcji stosowanej podczas mielenia mięsa do burgerów. 80% mięsa i 20% tłuszczu to idealne połączenie, które gwarantuje odpowiednio soczyste i delikatne burger patty. Jeśli dodamy do tego, że mięso pochodzi tylko od sprawdzonych, renomowanych dostawców, warzywa nabywane są na lokalnych targach, a wszystkie sosy powstają według autorskich receptur, to do złożenia zamówienia online w 7th Street Bar & Gril chyba nie będzie już trzeba nikogo dłużej zachęcać…

Dostawa z 7th Street Bar & Grill. Czy próbowaliście już szeroko ciętych żeberek glazurowanych sosami Jack Daniel’s lub skrzydełek z sosem Louisiana?

Dania z wieprzowiny, drobiu, ryb i owoców morza oraz sałatki. 7th Street Bar & Grill prezentuje pełną paletę najpopularniejszych amerykańskich przysmaków. Skosztujcie ręcznie panierowanych kurczaków, które przed podaniem marynowano przez kilka godzin w specjalnie dobranej mieszance przypraw. Dzięki smażeniu w ciśnieniowej frytkownicy panierka jest chrupiąca, a mięso soczyste. Pozwólcie sobie na chwilę kulinarnego zapomnienia i zasiądźcie naprzeciw ogromnej porcji szeroko ciętych żeberek, glazurowanych oryginalnym sosem Jack Daniel’s no. 7, podawanych z domowej roboty frytkami i połową kolby grillowanej kukurydzy. Jeśli wolicie coś bardziej „fit”, zamówcie np. grillowany stek z łososia, podawany z opiekanymi ziemniaczkami i gotowanymi na parze warzywami, delikatną grillowaną pierś kurczaka, serwowaną w towarzystwie dużej ilości warzyw z wody, lub którąś z lekkich, świeżych sałatek. Dostawa z 7th Street Bar & Grill przez PizzaPortal.pl – prawdziwa amerykańska kuchnia bez wychodzenia z domu lub biura.