Zaloguj się

Adel Kebab - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Adel Kebab z Warszawy. Król fast foodów z szybkim dowozem, gdzie tylko zechcesz…

Pierwszy lokal Adel Kebab powstał na Mokotowie, w Pasażu Handlowym Wołoska. Niepozorny z wyglądu lokal niespecjalnie wyróżniał się w „tłumie”. Serwowany tutaj kebab przez pewien czas znany był niemal wyłącznie osobom pracującym w zagłębiu w pobliżu Domaniewskiej. Ale smak, który rodził się w niewielkim wnętrzu Adel Kebab, nie mógł długo pozostać tajemnicą… Od słowa do słowa, od opinii do opinii i o Adel Kebab zaczęło się robić głośno wśród miłośników arabskiej kuchni w całej Warszawie. Świetne, oryginalnie przyprawione mięso, imponujące porcje i znakomita cena przyciągały do Adel Kebab – nie licząc kilku krzesełek przy oknie, praktycznie pozbawionego miejsc do spokojnego delektowania się kebab – coraz więcej, spragnionych pysznego jedzenia gości. Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie było otwarcie w 2016 roku kolejnego lokalu Adel Kebab, tym razem przy ulicy Belwederskiej 2. Dla wszystkich fanów Adel Kebab z Warszawy (i dla tych, którzy jeszcze tej restauracji nie znają, a bardzo by chcieli) mamy kolejną dobrą wiadomość – wszystkie oferowane przez Adel Kebab specjały możecie otrzymać w dostawie online przez PizzaPortal.pl.

Menu Adel Kebab Warszawa. Jaki kebab lubisz najbardziej?

Podstawą dobrego kebab jest dobre mięso i nie ma od tej reguły odstępstw. Liczy się wszystko: jakość, dobór przypraw, czas i temperatura pieczenia. Choć kebab jest w tej chwili w Polsce jednym z najpopularniejszych dań fast food i street food, nie wszyscy potrafią przyrządzić tę potrawę właściwie. Kucharze z Adel Kebab na szczęście o kebab wiedzą niemal wszystko, a przygotowywana przez nich baranina i kebab z kurczaka należą w swojej kategorii do ścisłej warszawskiej elity. Flagowe pozycje w menu Adel Kebab to kebab (do wyboru: z baraniny, kurczaka lub mieszany) serwowany w grillowanych chlebkach pita, grubych lub cienkich. Klasyczne kebaby „na cienkim” lub „grubym” to dania dobre zawsze i wszędzie – od szybkiej przekąski w pracy, przez obiad, po kolację; od błyskawicznego posiłku do zjedzenia przed telewizorem lub komputerem, po idealną odpowiedź na wieczorną, imprezową „gastrofazę”. Adel Kebab proponuje również kebab w formie dania talerzowego, z frytkami i surówką; a wszystkich wegetarian (i nie tylko) na pewno ucieszy fakt, że w menu Adel Kebab znalazły się również znakomite falafele.

Dostawa z Adel Kebab Warszawa. Głodny? Zamawiaj!

Nawet najlepszy kebab nie wzbudzi naszego entuzjazmu, jeśli dojedzie do nas ze znacznym opóźnieniem. W Adel Kebab dobrze wiedzą, że nikt nie lubi czekać na jedzenie, dlatego zawsze starają się realizować zamówienia tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe. Dostawa z Adel Kebab Warszawa przez PizzaPortal.pl to jeden z najprostszych i najwygodniejszych sposobów, aby otrzymać gorący, aromatyczny kebab dokładnie wtedy, kiedy mamy na niego ochotę, i zawsze tam, gdzie akurat złapie nas głód. Z Adel Kebab możecie zamawiać między 11.00 a 21.00 – od późnego śniadania do późnej kolacji! – a przyjazna aplikacja i odnowiona strona PizzaPortal.pl oraz możliwość płacenia Blikiem czynią cały proces wyjątkowo łatwym i przyjemnym. Warto pamiętać, że w dostawie z Adel Kebab Warszawa możecie otrzymać także popularny turecki deser baklawę i słynny turecki napój ayran, wytwarzany z jogurtu i wody, z dodatkiem soli, idealny do schładzania podniebienia po bardzo ostrym sosie kebab. A na zakończenie jeszcze jedna miła rzecz: odwiedzając menu Adel Kebab na PizzaPortal.pl regularnie, możecie spodziewać się, że natraficie na wiele atrakcyjnych promocji!