Zaloguj się

Berlin Doner Kebap. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Berlin Doner Kebap. Najlepszy, oryginalny kebab z dowozem do domu lub biura

Gdzie zjemy najlepszy kebab na świecie? Nie, nie będzie to ani Turcja, ani Egipt, ale stolica Niemiec – Berlin. Żadna wizyta w tym fascynującym mieście nie może się obejść bez spróbowania kebab z której ze słynnych w całej Europie berlińskich kebabowni. Jedzenie kebab w Belinie jest jednak nieodłącznie związane z wystawaniem w długich kolejkach i koniecznością odczekania nawet kilku godzin, aby w końcu znaleźć się przy ladzie lub okienku, z którego wydawane są te przepyszne specjały. W Polsce nawiązujący do najlepszych tradycji berlińskiej kuchni kebab można otrzymać bez tych wszystkich wyrzeczeń. Wystarczy, że wejdziecie na PizzaPortal.pl lub uruchomicie naszą aplikacje i wybierzecie dostawę z Berlin Doner Kebap. Sieć restauracji Berlin Doner Kebap obecna jest w większości dużych miast w naszym kraju i liczy już aktualnie kilkadziesiąt lokali. Zamówienia możecie składać m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie czy Świnoujściu.

Dostawa z Berlin Doner Kebap. Na lunch, obiad i kolację

W restauracjach Berlin Doner Kebap (z „p” na końcu zamiast „b”, gdyż tak właśnie wymawiają nazwę tej potrawy Turcy, którym Berlin zawdzięcza popularność i szeroką dostępność tego dania) bardzo dba się o zachowanie oryginalnego, wyśmienitego smaku kebab. Aby rzeczywiście tak było, najważniejsze jest spełniania określonych wymogów co do jakości mięsa oraz doskonale opanowana technika jego pieczenia. W sieci Berlin Doner Kebap do przygotowania dań wykorzystuje się wyłącznie 100% wołowinę lub mięso z kurczaka. Bez GMO, bez antybiotyków, wypełniaczy i ulepszaczy. Tylko mięso od sprawdzonych dostawców i oryginalne przyprawy. Tak przygotowanej „bazy” nie można w żaden sposób zepsuć, dlatego dodawane do potraw warzywa są zawsze świeże i krojone codziennie na miejscu, a podkręcające smak kebab sosy tworzone są według własnych, dopracowanych receptur.

Menu Berlin Doner Kebap. Klasyka gatunku oraz coś dla wegetarian i najmłodszych smakoszy…

W menu Berlin Doner Kebap znajdziemy wszystkie najpopularniejsze warianty serowania kebab. W bułce, rollo, w box i na talerzu – każdy może zamówić kebab w takiej postaci, jaką lubi najbardziej. Jeśli z obawy przed kalorycznością tej potrawy, jadaliście dotąd kebab znacznie rzadziej, niż mieliście na to ochotę, mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. Sieć restauracji Berlin Doner Kebap może się pochwalić wyjątkowo rozbudowanym segmentem „fit”. Możecie wybrać rollo w wersji „light”, z dodatkiem ziaren słonecznika, rukoli, sezamu, lekkimi sosami vinegtrette i jogurtowym oraz nutką sosu balsamico, a także „slim” talerze oraz boxy. Berlin Doner Kebap nie zapomina również o potrzebach wegetarian i oferuje wiele ciekawych kompozycji z falafelami w roli głównej oraz różnorodne sałatki. Dla najmłodszych przewidziano zaś atrakcyjne Kinder menu, z odpowiednim dla dzieci rozmiarem porcji oraz miłą układanką dla dziewczynek i chłopców. Rozbudowane menu, najwyższa jakość, świetny smak i szybko i sprawnie realizowane dostawy – Berlin Doner Kebap na pewno Was nie zawiedzie.