Mobile
Tablet
Desktop
Narrow Desktop

Biesiadowo Łódź. Zamów wygodnie!

Wpisz adres dostawy lub wybierz restaurację z listy poniżej.
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Daj się porwać rytmowi smaków. Zaprasza Biesiadowo Łódź!

Biesiadowo Łódź Pizza XXL ul. Piotrkowska 25ZAMÓW!

Biesiadowo Łódź Bałuty ul. Klonowa 42ZAMÓW!

al. Kard. Stefana Wyszyńskiego 73 A ul. Klonowa 42ZAMÓW!

Biesiadowo Łódź Chojny ul. Zamknięta 16ZAMÓW!

Biesiadowo Łódź Nowosolna ul. Rynek Nowosolna 2ZAMÓW!

Biesiadowo Łódź Widzew ul. Dostojewskiego 5GZAMÓW!

 

Jedzenie to prawdziwa rozkosz. By zaznać jej podwójnie warto posiłki spożywać w większym gronie. Wówczas smakują jeszcze lepiej. Lubimy, gdy w progi naszej pizzerii witają duże grupy, dobrze bawiących się w swoim gronie ludzi. Nie bez kozery nazwa naszego lokalu to Biesiadowo. Hołdujemy rozrywce, uśmiechom od ucha do ucha, a także temu, co spaja wszystkie spotkania towarzyskie – wyśmienitemu jedzeniu. Spróbuj naszych dań raz, a zostaniesz z nami na długie lata.

Biesiadowo Łódź to nie tylko pyszna pizza. U nas znajdziesz również propozycje niebanalnych kanapek, pysznych kebabów oraz dań z kurczaka. Każdy smakosz zaspokoi tu swój apetyt. A że rośnie on w miarę jedzenia, to z pewnością nie wystarczy Ci tylko jedna wizyta – będziesz do nas wracać po kolejne przysmaki. 

Jak to się zaczęło?

Historia pizzerii Biesiadowo sięga okolic Łodzi. To właśnie w miasteczku ościennym – Aleksandrowie Łódzkim otworzyliśmy pierwszą restaurację. Wówczas mieliśmy w niej około 200 miejsc siedzących. Nie był to mały lokal. Jednocześnie zainteresowanie naszym jedzeniem przerosło oczekiwania. Bywały dni, w których klienci czekali na wolny stolik by spróbować serwowanych dań. To wielka duma dla restauratora. Zadowolenie odwiedzających, polecenia, rozwijający się biznes. To wszystko sprawiło, że rozpoczęliśmy dalsze działania, znaleźliśmy kolejnych partnerów, a teraz jesteśmy jedną z bardziej znanych sieci pizzerii. Nie trudno znaleźć Nasz lokal. Dla domatorów oferujemy także możliwość zamawiania jedzenia z dostawą. Wszystko po to by szybko zaspokoić Twój apetyt.

Sukces zawdzięczamy ciężkiej pracy, która przekłada się na pełne smacznego jedzenia, brzuszki klientów. By je zapełniać co dzień wybieramy najlepsze składniki, które pod czujnym okiem profesjonalnych kucharzy przybierają różnorodne kształty, okraszone niepowtarzalnymi aromatami. Dbamy by podawane przez nas dania miały najwyższą jakość i były przygotowywane przez ludzi pełnych pasji i miłości do jedzenia. U nas znajdziesz dobrą obsługę, domową atmosferę oraz menu tworzone z humorem. Co się w nim znajduje? 

Biesiadowo Łódź - prawdziwe niebo w gębie

Rozrywka nas nie opuszcza. Również wtedy, gdy tworzyliśmy menu Biesiadowa, chcieliśmy by było ono oryginalne i wywoływało uśmiech na twarzy już podczas, zwyczajnej z pozoru czynności, zamawiania jedzenia. Chyba udało nam się osiągnąć ten efekt, bo często na sali rozbrzmiewa gromka radość, gdy klienci czytają kolejne pozycje z karty dań. Znasz jakieś?

Jeśli masz ochotę na coś klasycznego, polecamy Grzybobranie, Olewkę, Wiochę bądź Postrach Wampira. Jeśli lubisz nowości spróbuj Kurczaka na Rukoli, Suszonych Pomidorów, Kiełbasowej Biesiady lub Ostrej Boryny. Wiesz, co kryje się pod tymi nazwami? Mamy nadzieję, że nie udało Ci się rozszyfrować wszystkich składników. Wybór potrawy również może być zabawą! I przedsmakiem prawdziwej uczty. Zamów z nami.

Możesz odwiedzić nas w jednym z lokali – Biesiadowo w Łodzi jest naprawdę rozwinięte. A może wolisz jadać w domu? To dla nas nie przeszkoda. W naszych lokalach stacjonują kurierzy gotowi dostarczyć Ci zamówienie, tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie straszne nam korki uliczne i godziny szczytu. Zadowolenie swoich klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Postaw więc na pizzę
z dowozem.