Zaloguj się

Bobby Burger Kraków - zamów z dostawą do domu

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Niejeden to powie, burger rządzi w Krakowie

Bobby Burger w Krakowie otworzył dwa lokale. To, co zachęca na wstępie, to możliwość zindywidualizowania zamawianego burgera. Istnieje szansa wyboru rodzaju pieczywa, sera, a także ilości mięsa czy dodatków. Nie ma problemu z zamówieniem kanapki wegetariańskiej po zaznaczeniu odpowiedniej opcji. Podstawą menu Bobby Burgera są  oczywiście doskonale znane kanapki z kotletem w środku. Do ich przygotowania wykorzystywane są trzy rodzaje bułek: Brioche, z sezamem oraz pełnoziarnista. Danie podstawowe,  nazwane tak jak cała sieć, posiada całkiem pokaźną kolekcję składników. Oprócz bułki znajdziemy w niej podwójną wołowinę i podwójny bekon, majonez, cebulę, mus z brzoskwiń z kolendrą i Ponzu, konfiturę z czerwonej cebuli z czerwoną porzeczką, ser kozi, sałatę oraz sos BBQ-cola. Chyba tylko bardzo oporny użytkownik portalu nie zamówiłby tego sztandarowego dania. W burgerze Tokyo odnajdziemy akcenty kuchni japońskiej. Miłośnicy dużej ilości sera w burgerze powinni skosztować „Double Death by Cheese”, gdzie oprócz wołowiny znajdziemy sery gouda i cheddar oraz podwójną porcję sera american. Oprócz klasycznych wersji wołowych, możliwa jest dostawa z Bobby Burgera kanapki opartej na kurczaku. 

Ekologiczne polskie burgery

Burgery przez wiele lat uważane były za przykład jedzenia, które jest zbyt kaloryczne i przez to niezdrowe. Rzeczywiście budki z szybkim jedzeniem nie zawsze zachęcały do uwierzenia, że żywią tam tanio i zdrowo. Między innymi dlatego pięć lat temu dwóch młodych ludzi postanowiło, że postarają się odmienić spojrzenie na typowo amerykańską potrawę. Firma Bobby Burger rozpoczynała od klasycznego food truck’a, by w chwili obecnej chwalić się siecią trzydziestu pięciu lokali.

Od pierwszych chwil firma nastawiła się na jakość oferowanych posiłków. Dlatego też bardzo mocno podkreśla, że decydującym czynnikiem w przygotowaniu burgera jest mięso. Zanim dana partia wołowiny pojawi się w sprzedaży jest poddawana testom i próbom. Dopiero po ich przejściu uzyskuje akceptację i trafia do burgera. Stosowane jest mięso z młodych krów i to nie dowolnych, ale tych z ras mlecznych. Wpływa to na delikatność smaku. Kolejnym argumentem na „tak” przy wyborze miejsca zamówienia jest fakt, że w grę wchodzi mięso tylko z polskich krów, hodowanych w ekologicznych miejscach. Ze względów ekologicznych firma nie używa także oleju palmowego, ale jedynie polski, rzepakowy.

A jeśli nie burger, to co?

Oprócz wymienionych wcześniej BB oferuje także inne dania. Chili con carne podawane jest jako samodzielnie, ale stanowi także podstawę kilku innych potraw. Między innymi Chili Cheese Fries (z frytkami i serem cheddar) i Wrapa (owiniętego w tortillę, z mixem sałatek).  „Green Bobby”, to sałatki oferowane we wszystkich lokalach BB. Sałaty uzupełniane są o czerwoną cebulę, pomidory, ogórki konserwowe, salsa fresca, sos vinegret, kiełki, grzanki, ser gouda, kurczaka grillowanego, grillowany boczek i cebulę. Można także zamówić zestawy, na które składają się burgery oferowane w sieci, z dodatkiem frytek wraz sosem do nich, a w niektórych przypadkach dodatkowo lemoniada John Lemon. Możliwe jest zamówienie frytek i krążków cebulowych z sosem barbeque. Dodatkowo mamy do wyboru jeden z ośmiu rodzajów sosu, a także napoje gazowane, niegazowane, soki i lemoniadę. Wszystkie ceny, które widoczne są przy poszczególnych pozycjach zawierają już koszt opakowania. Jeśli chcecie skorzystać z zamówienia wymienionych smakołyków nawiążcie kontakt z Bobby Burgerem poprzez nasz portal internetowy bądź aplikację mobilną i cieszcie się polskim smakiem amerykańskiego przysmaku.