Zaloguj się

Zamów z Bro Burger

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Bro Burger w Krakowie – Twój kumpel najlepszy kumpel, burger.

Około trzy lata temu w Polsce hamburgery z sieciówek zostały zastąpione burgerami deluxe, premium lub po prostu gourmet. To ostatnie, obco brzmiące słowo oznacza m.in. – wykwintny. Jak to zmieniło stare dobre hamburgery? Zaczęto dbać, o jakość dodatków a także o ich niepowtarzalność. Miejsce ich serwowania też ulęgło zmianie. Obecnie popularne są burgerownie, które specjalizują się gorących kanapkach z mięsem i dodatkami. Oprócz stacjonarnych lokali pysznego burgera można dostać również w food truck’u. Nawet eleganckie restauracje pokusiły się o serwowanie burgerów, oczywiście tylko w wersji deluxe. Teraz również pysznego burgera można zamówić online z Bro Burger w Krakowie za pośrednictwem strony PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona.

 

 

Burgery bary można obecnie spotkać na każdym kroku, ale jeszcze kilak lat temu tak nie było. Znaliśmy jedynie małe hamburgery z restauracji z dużym „M” w logo albo takie z mikrofali ze szkolnego sklepiku lub przydrożnej budki. Nie znając lepszych opcji jadło się to, co było, gdy tuż za rogiem czekała rewolucja smakowa, która odmieniła burgera na zawsze. Dzisiaj już nie używa się byle, jakiego mięsa, bułek wydmuszek oraz prostych składników. Burgery typu gourmet to dzieła sztuki kulinarnej. Najwyższej, jakości wołowina, lub innego mięsa w zależności od wersji burgera, wypiekane na miejscu bułki oraz dodatki jak z restauracji prosto z przewodnika Michelina czyni dzisiejsze burgery pełnoprawnymi daniami a nie tylko uliczną przekąską. Z początku uważano, ze to tylko moda, która szybko przeminie, lecz dobry smak nie przemija z modą. Burgery z Bro Burger w Krakowie to dobry wybór na każdy posiłek, więc spiesz się i zamów je przez PizzaPortal. 

Bro Burger – burger, danie ludu.

Stałą popularność tego dania widać po kolejkach, pod burgerowniami lub food truckami. A stoją w nich wszyscy od studentów, którzy wydają tam swoje czesne przez biznesmenów w drogich garniturach aż po matki, które robią sobie przerwę podczas spaceru z dzieckiem. Co prawda w porównaniu z hamburgerami, burgery swoje kosztują, ale różnica nie jest widoczna tylko w cenie a co ważniejsze w smaku. Bro Burger w Krakowie z dostawą smakuje najlepiej zamówiony do domu poprzez stronę PizzaPortal.pl. Burger bary prześcigają się w pomysłach na najoryginalniejszego burgera w mieście. Jednią próbują swoich sił w kotletach używając wołowiny z Japonii, filetów z łososia, jelenia a także w wersji wegetariańskiej – sera camembert. Inni z kolei postawili na dodatki. Zamiast pomidorów i świeżego ogórka w burgerach można znaleźć krewetki, ser mimolette, jajko sadzone, awokado, bekon a nawet trufle i kawior. W Bro Burger w Krakowie z dostawą zamówisz przez specjalnie dedykowaną do tego aplikacją na smartfona lub poprzez stronę PizzaPortal.pl. 

Bro Burger w Krakowie – smak, którego się nie zapomina.

Myśląc dzisiaj o burgerze na pewno nie skojarzy się nam on z fast foodem. Jak się okazuje może on być całkiem zdrową alternatywą dla innych dań pod warunkiem, że będzie się składał z odpowiednich produktów. W Bro Burger w Krakowie wszystkie składniki są tylko najlepszej jakości. Świeże warzywa oraz wołowina prosto od rzeźnika stanowią o pysznym smaku wszystkich serwowanych burgerów.  Chociaż menu Bro Burger w Krakowie nie jest długie to i tak zadowoli wszystkich fanów soczystych kotletów w bułce. Znajdziemy tam takie pozycje jak Cheese and Bacon Burger z 200g kotletem, boczkiem, serem cheddar, sałatą, pomidorem, ogórkiem, czerwoną cebulą oraz ketchupem i majonezem. Ci, co lubią burgery po amerykańsku jest opcja BBQ Burger gdzie zamiast ketchupu jest gęsty sos barbecue. Dla tych, co chcą poczuć mrowienie w na języku jest Jalapeno Burger, jak sam tytuł zdradza jednym ze składników są papryczki jalapeno, które wyostrzą wszystkie Wasze zmysły. Zamów już teraz z Bro Burger w Krakowie z dostawą i ciesz się smakiem pysznych potraw we własnym domu.