Zaloguj się

Burger King już jest! Zamów z dostawą.

Wpisz adres dostawy lub wybierz restaurację z listy poniżej.

Zamów smaczne burgery z Burger King w Twojej okolicy:

Kielce, Burger King EchoZAMÓW!

Szczecin, Burger King StrugaZAMÓW!

Poznań, Burger King City CenterZAMÓW!

Katowice, Burger King SilesiaZAMÓW!

Bydgoszcz, Burger King Focus MallZAMÓW!

Warszawa, Burger King Aleja KrakowskaZAMÓW!

Warszawa, Burger King ArkadiaZAMÓW!

Warszawa, Burger King Galeria WileńskaZAMÓW!

Warszawa, Burger King PromenadaZAMÓW!

Warszawa, Burger King Zodiak (Centrum)ZAMÓW!

Warszawa, Burger King Wola ParkZAMÓW!

Warszawa, Burger King Galeria PółnocnaZAMÓW!

Gdańsk, Burger King Galeria BałtyckaZAMÓW!

Gdańsk, Burger King ForumZAMÓW!

Gdynia, Burger King RivieraZAMÓW!

Reda, Burger King CechowaZAMÓW!

Marki, Burger King M1ZAMÓW!

Kraków, Burger King Bonarka City CenterZAMÓW!

Kraków, Burger King Galeria KrakowskaZAMÓW!

Łódź, Burger King ManufakturaZAMÓW!

Wrocław, Burger King Pasaż GrunwaldzkiZAMÓW!

Wrocław, Burger King CH MagnoliaZAMÓW!

Wrocław, Burger King FeniksZAMÓW!

Bielany Wrocławskie, Burger KingZAMÓW!

Radom, Burger King Galeria SłonecznaZAMÓW!

Burger King? Teraz w dostawie!

Dostawa Burger King. Najlepsze burgery na świecie!

Smaku burgerów z Burger Kinga nie da się pomylić z niczym innym. Wyjątkowy, niepowtarzalny smak wszystkich oferowanych przez tę sieć produktów to zasługa kilku czynników. Po pierwsze – ogień! Nieprzerwanie od 60 lat Burger King grilluje burgery tylko na najprawdziwszym, żywym ogniu. Żaden grill elektryczny lub gazowy nie wydobędzie z wołowiny tak głębokiego smaku i zachwycającego aromatu, jak zrobi to prawdziwy ogień. Autentyczne amerykańskie burgery można usmażyć tylko w ten sposób – Burger King o tym wie i nigdy nie sprzeniewierzy się tej zasadzie. Możecie być tego pewni. Po drugie – jakość.

Burger King używa tylko 100% wołowiny, bez jakichkolwiek dodatków czy ulepszaczy. Mięso i inne składniki pochodzą zawsze od sprawdzonych, respektujących surowe normy i liczne wymagania, dostawców. Po trzecie – świeżość. Każdy zamówiony przez Was za pośrednictwem PizzaPortal.pl burger z Burger Kinga będzie przygotowywany bezpośrednio po złożeniu zamówienia, nigdy wcześniej. Inaczej niż w wielu innych sieciach, warzywa są w Burger Kingu krojone tuż przed podaniem, dzięki czemu do Waszych kanapek trafiają zawsze świeże, pełne smaku i wartości odżywczych plastry pomidora, krążki cebuli czy sałata. Po czwarte – oryginalne receptury. Za smakiem Burger Kinga stoi 60 lat pasji i doświadczenia. Aromatyczne sosy dodawane do burgerów z Burger Kinga, w tym ten najbardziej znany: King saouce z kanapki Big King, oparte są na pilnie strzeżonych, sekretnych przepisach, których nikomu nie udało się odkryć ani podrobić.

Sprawdź imponujące menu w Burger King

Menu Burger King. Imponujący, królewski smak.

Whoppera zamówiono na świecie już ponad miliard razy! To właśnie tym kultowym burgerem zajadały się takie postacie jak: Iron Man, Spider-Man czy Batman. Whopper w swojej kategorii po prostu nie ma sobie równych. W jego skład wchodzą: Whopper Patty, czyli duży kawałek soczystej, grillowanej na ogniu wołowiny, pomidory, świeżo krojona krucha sałata, pikle, kremowy majonez i ketchup, a całość zamknięta jest w delikatnej, klasycznej bułce z sezamem. Whopper, jak przystało na Króla, doczekał się kilku limitowanych „wcieleń”. Jest Angry Whopper – bardzo pikantny; z ostrą smażoną cebulką, papryczkami jalapeno i piekielnym hot sauce.

Mamy Whoppera podwójnego, a nawet potrójnego, a także z dodatkiem sera i bekonu. Może pamiętacie, jak Whopper bezskutecznie próbował „wcisnąć” się do opakowania flagowego burgera innej sieci? Whopper w dostawie online przez PizzaPortal.pl to idealne danie na Wasz królewski apetyt. Tylko nieznacznie mniejszą popularnością cieszy się inne wyjątkowe dzieło Burger Kinga – Big King. Wielki Król to unikalne połącznie dwóch kawałków 100% wołowiny (grillowanej na żywym ogniu – przypominanie o tym nigdy się nie nudzi), świeżej sałaty, pikli, pysznego sera i wyjątkowego sosu Big King. W menu Burger Kinga, które odkryjecie na PizzaPortal.pl, czeka na Was jeszcze o wiele więcej: kanapki z wołowiną z krów szkockiej rasy Angus, bogata oferta burgerów z kurczakiem, przekąski, sałatki, wrapy i desery. Burger King i PizzaPortal.pl – Your Way.