Zaloguj się

Burger King z Dostawą

Wpisz adres dostawy i sprawdź nowe zestawy Hot Deals!
Dostawa
Odbiór osobisty

Burger King? Teraz w dostawie!

Dostawa Burger King. Najlepsze burgery na świecie!

Smaku burgerów z Burger Kinga nie da się pomylić z niczym innym. Wyjątkowy, niepowtarzalny smak wszystkich oferowanych przez tę sieć produktów to zasługa kilku czynników. Po pierwsze – ogień! Nieprzerwanie od 60 lat Burger King grilluje burgery tylko na najprawdziwszym, żywym ogniu. Żaden grill elektryczny lub gazowy nie wydobędzie z wołowiny tak głębokiego smaku i zachwycającego aromatu, jak zrobi to prawdziwy ogień. Autentyczne amerykańskie burgery można usmażyć tylko w ten sposób – Burger King o tym wie i nigdy nie sprzeniewierzy się tej zasadzie. Możecie być tego pewni. Po drugie – jakość.

Burger King używa tylko 100% wołowiny, bez jakichkolwiek dodatków czy ulepszaczy. Mięso i inne składniki pochodzą zawsze od sprawdzonych, respektujących surowe normy i liczne wymagania, dostawców. Po trzecie – świeżość. Każdy zamówiony przez Was za pośrednictwem PizzaPortal.pl burger z Burger Kinga będzie przygotowywany bezpośrednio po złożeniu zamówienia, nigdy wcześniej. Inaczej niż w wielu innych sieciach, warzywa są w Burger Kingu krojone tuż przed podaniem, dzięki czemu do Waszych kanapek trafiają zawsze świeże, pełne smaku i wartości odżywczych plastry pomidora, krążki cebuli czy sałata. Po czwarte – oryginalne receptury. Za smakiem Burger Kinga stoi 60 lat pasji i doświadczenia. Aromatyczne sosy dodawane do burgerów z Burger Kinga, w tym ten najbardziej znany: King saouce z kanapki Big King, oparte są na pilnie strzeżonych, sekretnych przepisach, których nikomu nie udało się odkryć ani podrobić.

Sprawdź imponujące menu w Burger King

Menu Burger King. Imponujący, królewski smak.

Whoppera zamówiono na świecie już ponad miliard razy! To właśnie tym kultowym burgerem zajadały się takie postacie jak: Iron Man, Spider-Man czy Batman. Whopper w swojej kategorii po prostu nie ma sobie równych. W jego skład wchodzą: Whopper Patty, czyli duży kawałek soczystej, grillowanej na ogniu wołowiny, pomidory, świeżo krojona krucha sałata, pikle, kremowy majonez i ketchup, a całość zamknięta jest w delikatnej, klasycznej bułce z sezamem. Whopper, jak przystało na Króla, doczekał się kilku limitowanych „wcieleń”. Jest Angry Whopper – bardzo pikantny; z ostrą smażoną cebulką, papryczkami jalapeno i piekielnym hot sauce.

Mamy Whoppera podwójnego, a nawet potrójnego, a także z dodatkiem sera i bekonu. Może pamiętacie, jak Whopper bezskutecznie próbował „wcisnąć” się do opakowania flagowego burgera innej sieci? Whopper w dostawie online przez PizzaPortal.pl to idealne danie na Wasz królewski apetyt. Tylko nieznacznie mniejszą popularnością cieszy się inne wyjątkowe dzieło Burger Kinga – Big King. Wielki Król to unikalne połącznie dwóch kawałków 100% wołowiny (grillowanej na żywym ogniu – przypominanie o tym nigdy się nie nudzi), świeżej sałaty, pikli, pysznego sera i wyjątkowego sosu Big King. W menu Burger Kinga, które odkryjecie na PizzaPortal.pl, czeka na Was jeszcze o wiele więcej: kanapki z wołowiną z krów szkockiej rasy Angus, bogata oferta burgerów z kurczakiem, przekąski, sałatki, wrapy i desery. Burger King i PizzaPortal.pl – Your Way.