Zaloguj się

Burger King Wrocław. Zamów z dostawą!

Wpisz adres i znajdź Burger King w swojej okolicy

Burger King Wrocław. Gotowi na królewską ucztę?

Restauracje Burger King Wrocław należą do ogromnej „rodziny” Burger King, która liczy aż ponad 15 000 lokali na całym świecie. Historia marki sięga roku 1954. Wszystko zaczęło się w Miami na słonecznej Florydzie, gdzie James McLamore i David Edgerton otworzyli pierwszą restaurację Burger King. Cel był jasny: serwować burgery przygotowywane według najlepszej amerykańskiej tradycji, o smaku i rozmiarze tak imponującym, aby żadna restauracja na Wschodnim Wybrzeżu nie mogła z nimi konkurować. James McLamore i David Edgerton doskonale wiedzieli, że do realizacji tego ambitnego planu nie ma drogi na skróty i że nie mogą sobie pozwolić na żadne półśrodki. Dlatego nieprzerwanie od przeszło 60 lat w Burger King burgery smaży się wyłącznie na najprawdziwszym ogniu! Burger King to autentyczny, głęboki i intensywny, smak grillowanej na ogniu wołowiny – zawsze, bez żadnych wyjątków. Już w 1957 roku do sprzedaży trafia flagowa kanapka Burger Kinga, Whopper, w której skład wchodzą whopper patty, czyli duży kawałek soczystej 100% wołowiny, pomidory, krucha sałata, pikle, delikatny majonez i ketchup, a wszystko w klasycznej bułce z sezamem. Whopper błyskawicznie staje się kultowym przysmakiem, a Burger King dumnie wyrusza na kulinarny podbój globu, otwierając w 1963 roku pierwszą restaurację poza USA. Legendarnego Whoppera (zamówionego już ponad miliard razy!) i wiele innych słynnych przysmaków Burger Kinga możecie otrzymać, wybierając dostawę z Burger King Wrocław przez PizzaPortal.pl

Menu Burger King Wrocław. Królestwo smaku!

W menu restauracji Burger King z Wrocławia Whopper „rozgościł się” w kilku wyjątkowych postaciach. Oprócz wersji klasycznej znajdziecie tu także Whoppera z podwójną i potrójną porcją mięsa, Whoppera Bacon&Cheese i Whoppera Jr, czyli mniejszą wersję oryginału, wynalezioną – ciekawostka! – w Puerto Rico. Whopper regularnie występuje również w edycjach limitowanych, np. jako Angry Whopper (bardzo pikantny, z dodatkiem chili) czy Whopper Texas BBQ. Choć o Whopperze można mówić godzinami (i sięgać po niego przy każdej dostawie), warto pamiętać, że w menu Burger King Wrocław czeka na Wasze zamówienia wiele więcej wyjątkowych smaków. Nie mogło oczywiście zabraknąć zgrabnych, stylowych i niedrogich klasycznych Hamburgerów i Cheeseburgerów (również w wersji podwójnej), kanapki Big King XL z niepowtarzalnym sosem Big King, burgerów z wołowiny Premium Angus (żaden miłośnik burgerów z Wrocławia nie powinien ich przegapić) czy kanapki Steakhouse. A może macie apetyt na pysznego grillowanego kurczaka? Z Burger King Wrocław możecie zamówić online takie specjały jak: Chicken Royale, Grilled Chicken Classic i BBQ, Crispy Chicken, Chicken Burger, Kurak czy wrapy w dwóch odsłonach. 

Zaproś Króla do domu lub biura!

Niepowtarzalny smak burgerów z dowozem z Burger King Wrocław to zasługa nie tylko grillowania na żywym ogniu, ale także najwyższej jakości i świeżości wszystkich wykorzystywanych w restauracji produktów. W Burger King Wrocław – dokładnie tak samo jak w pierwszej restauracji Burger King na Florydzie – używa się wyłącznie 100% wołowiny, bez jakichkolwiek dodatków i ulepszaczy, a mięso zawsze pochodzi ze starannie dobranych, spełniających surowe normy hodowli. Składając zamówienie przez PizzaPortal.pl w Burger King Wrocław, możecie być pewni, że burger, którego wybraliście, zostanie przygotowany tuż przed wysłaniem do Waszych domów lub biur. Aby dodawane do kanapek warzywa były idealnie świeże, chrupiące i pełne składników odżywczych, w Burger King Wrocław nie kroi się ich „na zapas”, ale osobno do każdego pojedynczego zamówienia. Burger King, choć należy do największych sieci restauracji na świecie, do wszystkich gości (także wirtualnych) podchodzi indywidualnie i zawsze dokłada wszelkich starań, aby trafiły do Was najlepsze burgery! W dostawie z Burger King Wrocław możecie otrzymać pojedyncze kanapki lub atrakcyjne cenowo zestaw z frytkami i napojem, a zamówienie wato uzupełnić o apetyczne przekąski, sałatki, aromatyczne sosy i desery.