Zaloguj się

Chcesz zamówić kolację z dostawą w Bydgoszczy?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Romantyczna kolacja w Bydgoszczy we dwoje

Najbardziej znaną polską komedią, w której tytule pojawia się nazwa posiłku jest „Śniadanie do łóżka”. Plejada polskich aktorów i znany restaurator Adam Gessler, to podstawa sukcesu filmu rozgrywającego się m.in. w środowisku mistrzów patelni. Film ten może być elementem romantycznego wieczornego spotkania we dwoje. Wprowadzi w dobry nastrój, pozwoli się zrelaksować, a także może być nawiązaniem do kulinarnej uczty, którą przy okazji można zorganizować. Czy mając na głowie przygotowanie romantycznego spotkania będziemy w stanie przygotować na spokojnie posiłek, który ma za zadanie nie tylko zaspokoić głód, ale przede wszystkim stanowić element sympatycznej atmosfery? Jako, że nie każdy z nas jest tak uzdolniony kulinarnie, jak bohater przywołanego filmu Piotr Matysik, grany przez Tomasza Karolaka, warto rozważyć powierzenie przygotowania i dostarczenia wieczornego posiłku wyspecjalizowanej firmie. Chyba nikt nie zaryzykowałby utraty dobrej opinii w oczach ukochanej osoby przez nieumiejętne przygotowanie posiłku. Tym bardziej, że staropolskie powiedzenie mówi: „przez żołądek do serca”. O ile panie posiadają nieco większą smykałkę do przyrządzania posiłków, to nie wszyscy panowie prawdopodobnie są tak odważni, by stawać w szranki z zawodowcami.

Kolacja w Bydgoszczy z dowozem

Oczywiście romantyczna kolacja nie musi być jedyną okazją do zamówienia kolacji pod wskazany adres. Zmotywować mogą nas do tego także inne powody. Koleżeńskie spotkanie, rodzinna wizyta, a nawet zmęczenie, które po całym dniu nie zachęca do krzątania się po kuchni. Oczywiście oprócz motywu musimy mieć jeszcze pomysł na ostatni posiłek w ciągu dnia. Według dietetyków kolacje należy spożywać co najmniej na 2-3 godziny przed udaniem się na spoczynek. Musimy organizmowi pozostawić wystarczająco dużo czasu na przetrawienie posiłku i dostarczenie mu odpowiedniej ilości kalorii. Zbyt krótki czas pomiędzy posiłkiem a udaniem się do sypialni powoduje problemy z zaśnięciem. Niezwykle ważne jest żeby posiłek nas nasycił w taki sposób, aby nie występowała ochota na dojadanie w nocy. Unikać należy potraw ciężkostrawnych, tłustych i węglowodanów prostych. Zaleca się spożywać potrawy zawierające białko i węglowodany złożone. Chude mięso, ryby, pełnoziarnisty makaron i warzywa będą odpowiednim wyborem na ostatni posiłek.

Dostawa kolacji w Bydgoszczy jest prosta

Najprostszym sposobem zamówienia kolacji w Bydgoszczy jest skorzystanie z Pizzaportal.pl lub aplikacji mobilnej tego portalu. Ilość lokali gastronomicznych, które z nim współpracują, a co za tym idzie różnorodność oferty, jest gwarancją zadowolenia każdego z zamawiających. Kierując się zasadami zdrowego żywienia powinniśmy w pierwszej kolejności przeglądać menu poszczególnych lokali pod kątem wyboru potraw lekkostrawnych i nie zawierających węglowodanów prostych. Niezłą propozycją mogą być sałatki zawierające duże ilości warzyw (np. grecka z sałatą, pomidorem papryką, cebulą, serem sałatkowym i oliwkami albo sałatka z kurczakiem i warzywami podawana na ciepło). Spośród ryb wybrać można dorsza z patelni na maśle albo łososia z patelni z masłem ziołowym, pomidorami i mozzarellą. Z makaronów polecić można penne (makaron typowy dla włoskiej kuchni, w kształcie rurek) serowe ze szpinakiem, fetą i suszonymi pomidorami lub z kurczakiem, pomidorami, czosnkiem, chili, parmezanem i surówką. Jeśli chcemy zamówić coś zdrowego do picia, to zamiast napojów gazowanych spróbujmy koktajlu wysokobiałkowego, który zawiera wysoki poziom aminokwasów oraz szybko się wchłania, dostarczając organizmowi koncentratu białka.