Zaloguj się

Chcesz zamówić pizzę z dostawą w Bydgoszczy?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Z przeprowadzonych na polakach badań odnośnie ich nawyków żywieniowych jednoznacznie wynika, że pizza jest ich pierwszym wyborem, jeżeli chodzi o fast food.

Aż czterdzieści siedem procent polaków zaznaczyło pizzę na wynos, jako ich ulubiony oraz szybki sposób zaspokojenia głodu. Pizza z dostawą do domu sprawdza się w wielu okazjach i jest przy tym bardzo wygodną opcją. Polacy, tak jak w surmie reszta świata, uwielbiają pizze za chrupiące brzegi, uginający się pod dodatkami środek, ciągnący się ser, ale również za to, że wystarczy wyjąć ją z pudełka i jest już gotowa do jedzenia. Pizza to chyba główny przedstawiciel finger food na świecie. Jedno koło, osiem trójkątów i zero wątpliwości, że czeka Ciebie i Twoich znajomych nie lada uczta. Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem zamawiania pizzy był telefon. Ten czas jednak odchodzi do lamusa. Teraz wśród metod zamawiania pizzy, ale także jakiegokolwiek jedzenia króluje Internet. Można to zrobić poprzez stronę portalu zrzeszającego wszystkie pizzerie w Twojej okolicy lub za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smatphone’a.  Liderem na rynku zamawiania pizzy jest PizzaPortal. 

Najlepszy czas na pizze w Bydgoszczy?

Badania pokazują, że weekendy to najbardziej pracowity czas dla pizzerii. Najlepszą porą na zamówienie pizzy z dowozem do domu w sobotę czy niedzielę jest Okoły godziny trzynastej, jeżeli pizza ma być na obiad. Jeśli mamy ochotę na kolację z pizzą musimy się wstrzymać do godziny dwudziestej, kiedy to ruch w pizzeriach odrobinę się zmniejsza. Ciężkim okresem dla lokali z plackami jest również czas przed wszystkimi świętami. Przed Bożym Narodzeniem, Nowym rokiem czy też Walentynkami należy się uzbroić w cierpliwość. W ciągu tygodnia najlepiej zamawiać pizzę przed godziną czternastą i po godzinie dwudziestej pierwszej, jest szansa, że wtedy czas oczekiwania na wymarzony placek będzie krótszy. 

Zamawiam pizze z dostawą do domu! Tylko skąd?

W samej Bydgoszczy mamy możliwość zamówienia pizzy przez nasz portal aż z dwudziestu czterech miejsc. Jest, z czego wybierać i nawet największy maruder znajdzie tutaj coś dla siebie. Dla podpowiedzi dla niezdecydowanych, omówmy kilka z nich. Zacznijmy od Pizzeria Toscania, która mieści się na ulicy Powstańców Wielkopolskich 15, która posiada wszystko od tradycyjnej Margharity aż po wersję z takimi owocami morza jak małże, krewetki czy ośmiornice. Wystarczy tylko jedno spojrzenia na naszym portalu w zakładce opinie by przekonać się, że Pizzeria Toscania nie tylko dostarcza pizzę, ale też wiele radości. Jeżeli jesteś fanem ostrzejszych potraw wcale nie oznacza to, że musisz rezygnować z pizzy na rzecz kuchni meksykańskiej. Wystarczy, że złożysz zamówienie w pizzerii Inferno, która ma swoją siedzibę na ulicy Brzozowa 28a/2. W tym lokalu pizza jest ostra do kwadratu, gdyż, jako dodatek do niej zostały nie tylko użyte ostre papryczki jalapeno, ale również sos tabasco. Mocne wrażenia wliczone w cenę a dla tych, co chcą pizzy bardziej stonowanej również znajdą w menu kilka klasycznych pozycji. Oczekujesz od pizzy czegoś więcej niż tylko standardowo pyszny smak? Liczy się dla Ciebie również cała otoczka związana z pizzą i jej nazewnictwem? Nie mogłeś trafić lepiej! Dla fanów morskich przygód, piratów i poszukiwaczy skarbów jest w Bydgoszczy pizzeria, która rozrusza Twoją wyobraźnię. Pizzeria Piratto na ulicy Podwale 3 swoim kreatywnym menu wywoła uśmiech u każdego. Można tutaj znaleźć takie pozycje jak: Kilwater, Pod Pokładem, Rumpel czy też, Marcopolo. Dla fanów starych sprawdzonych sposobów na pizze znajdzie się też „sieciówka”. Da Grasso, bo o nie tutaj mowa to jedna z najpopularniejszych pizzerii w Polsce. Chyba każdy jadł kiedyś pizze z tego miejsca. Bydgoszcz to może nie Neapol, ale pizza na najwyższym poziomie tutaj również jest pieczona. Wejdź na PizzaPortal, wpisz swój adres i już niedługo będziesz się cieszyć tym przepysznym daniem, jakim jest pizza.