Zaloguj się

Restauracja indyjska w Bydgoszczy

Wpisz adres i znajdź restauracje indyjskie w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Restauracja indyjska Bydgoszcz - idealna by zamówić z dowozem do domu lub biura

Indie to jedna z najstarszych cywilizacji świata. Buddyzm, joga, gra w szachy, Gandhi i jego ahimsa: wyrzeczenie przemocy, szalone kino bollywood, piękna Freida Pinto i „Raj” Koothrappali z Teorii Wielkiego Podrywu – tak, Indiom zawdzięczamy naprawdę wiele. Ale najwspanialszym darem Indii dla świata jest niesamowita, pełna barw i intensywnych aromatów kuchnia. W Bydgoszczy odkryjesz ją dzięki dostawie z indyjskich restauracji. Indyjska kuchnia jest niezwykle bogata i zróżnicowana: w kuchni bombajskiej dominują dania z kaczki, na północy (najpopularniejszej w Polsce odmianie kuchni indyjskiej) potrawy z kurczaka, kuchnia bengalska to ryby, soczewica i ryż, a południe – dania wegetariańskie. Sztuka kulinarna Indii opiera się na korzennych przyprawach: cynamonie, imbirze, gałce muszkatołowej, kurkumie, kardamonie; szafranie i oryginalnych sposobach przygotowywanie potraw, zazwyczaj średnio- lub mocno pikantnych. Indyjskie jedzenie z dowozem w Bydgoszczy zapewni Ci niezapomniane doznania smakowe. 

Hinduska tradycja w Bydgoskim wydaniu

Wśród bydgoskich restauracji indyjskich na szczególną uwagę zasługuje bez wątpienia restauracja RuBaRu. Pochodzący z Nepalu kucharze, produkty specjalnie sprowadzane z Indii i oryginalne receptury – dzięki dostawie z tej restauracji odkryjesz autentyczne smaki jednej z najwspanialszych kuchni świata. Specjalnością lokalu są dania przygotowywane w tradycyjnym glinianym piecu tandoor. Tandoor rozgrzewa się nawet do 500 stopni, dzięki czemu pieczenie trwa bardzo krótko, a potrawy są soczyste i pełne właściwości odżywczych. Daj się oczarować oryginalnym daniom z jagnięciny, drobiu, wieprzowiny i owoców morza.

Bogata kuchnia - bogate menu!

Oferta restauracji indyjskich z Bydgoszczy jest bardzo bogata – odzwierciedla pełne spektrum indyjskiej sztuki kulinarnej i każdy amator wyjątkowych kulinarnych przeżyć znajdzie w nich coś dla siebie. Wegańskie zupy Dal, pierożki samosa, kultowy Kurczak Tikka Masala, indyjskie chlebki i pakora na deser – indyjskie jedzenie z dowozem to przyjemność na każdą okazję.