Zaloguj się

Focus Bydgoszcz

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Centrum Handlowe Focus to druga pod względem wielkości galeria w Bydgoszczy. W obszar liczącego około 90 tysięcy m2 centrum wchodzą między innymi cztery zabytkowe kamienice, które odrestaurowano i połączono z nowoczesnym budynkiem. Tę oryginalną przestrzeń przeznaczono między innymi na Bydgoskie Centrum Sztuki, będące odpowiedzią na rosnące zainteresowanie bydgoszczan wysokojakościowa kulturą. W urokliwych kamienicach mieszczą się także restauracje. Focus to jednak przede wszystkim dziesiątki butików, drogerii, sklepów ze sprzętem RTV i AGD, hipermarket spożywczy, banki, biura podróży, salony optyczne i inne punkty usługowe. Ogromną atrakcją centrum jest liczący aż 13 sal nowoczesny multipleks.

Focus w Bydgoszczy - skupiony nie tylko na zakupach

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, na terenie galerii stworzono wiele udogodnień. Goście skorzystać mogą z dwupoziomowego parkingu oraz z myjni samochodowej. Przed galerią znajdują się stojaki rowerowe i stacja napraw rowerów. W wielu miejscach ustawiono poidła dla psów. Na terenie całego obiektu działa darmowe wifi. W jego obszarze znajdują się liczne bankomaty. Komfort zapewniono także rodzicom, którzy wybierają się do galerii ze swoimi pociechami. Dzieci mają bowiem szereg rozrywek w kąciku zabaw, dzięki czemu dorośli mogą spokojnie robić zakupy. 

Focus - jedzenie na dowóz

Po udanych zakupach goście mogą odpocząć w strefie gastronomicznej. Jedzenie w galerii Focus zaspokaja najróżniejsze oczekiwania klientów. Są tu bary znanych sieci serwujące dania fast food, ale też restauracje dla zdeklarowanych wegetarian, zwolenników domowych obiadów, wielbicieli kuchni azjatyckiej, smakowitych naleśników czy włoskich makaronów. Oczywiście w galerii można także wypić dobrą kawę oraz zjeść ciastko lub lody. Z oferty gastronomicznej centrum handlowego korzystać można nie tylko na miejscu. Wiele restauracji oferuje dania na wynos i z dostawą. Focus znajduje się w doskonałej lokalizacji, bo przy jednej z głównych arterii miasta. Dzięki temu zamówione posiłki mogą bez przeszkód trafić prosto do drzwi klientów.