Zaloguj się

Galeria Pomorska Bydgoszcz

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Pomorska to trzecie pod względem wielkości centrum handlowe w Bydgoszczy. Powstało już w 2003 roku, ale po 10 latach przeszło gruntowną modernizację. Zlokalizowane jest na wschodzie miasta i doskonale z nim skomunikowane. Część handlowa zajmuje 40 tysięcy m2, ale nie brak też miejsca na strefę rozrywki i gastronomii. Po rozbudowie w centrum mieści się 140 sklepów i lokali usługowych. Odwiedzający galerię bydgoszczanie mogą także zrobić zakupy w hipermarkecie lub wybrać się do kina. W każdym tego typu obiekcie atrakcją dla gości są liczne restauracje. Galeria Pomorska w dobrym stylu wychodzi naprzeciw kulinarnym oczekiwaniom klientów.

Galeria Pomorska - zakupy i jedzenie

Jedzenie w Galerii Pomorskiej usatysfakcjonuje szeroką rzesze odbiorców. Klienci znajdą tu zarówno dania typu fast food, jak i bardziej wysublimowane menu. Miłośnicy orientalnej kuchni uraczą się posiłkiem w modnych obecnie restauracjach azjatyckich. Ukontentowanie będą także wielbiciele miłośnicy naleśników. W Galerii Pomorskiej skosztować można również sałatek, rybnych specjałów lub potraw z grilla. Nie będą rozczarowanie klienci, którzy chcą w strefie gastronomicznej jedynie odpocząć przy aromatycznej kawie. W Galerii Pomorskiej nie brak kawiarni i cukierni. Zamawiając małą czarną każdy skusi się na jeden z apetycznych deserów.

Galeria Pomorska - z restauracji z dostawą

Nie dla każdego jednak synonimem relaksu jest spędzanie popołudnia w centrum handlowym. Niektórzy wolą zostać w domu lub po prostu muszą być w tym czasie w pracy. Dostawa z Galerii Pomorskiej jest w takich przypadkach idealnym rozwiązaniem. Wystarczy zalogować się na PizzaPortal, wybrać ulubione danie, a kurier dostarczy je pod same drzwi. Dzięki lokalizacji galerii przy drodze łączącej wschodnią i zachodnią część miasta, transport gorącego dania przebiega szybko i sprawnie. Warto wykorzystać tę opcję w pracowite lub – wprost przeciwnie – wyjątkowo leniwe popołudnia.