Zaloguj się

Zielone Arkady Bydgoszcz

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Jako największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego Bydgoszcz szczycić się może największym w regionie (i jednym z największych w Polsce) centrów usługowo-handlowym. Na 50 tysiącach m2 powierzchni handlowej znalazły się sklepy odzieżowe popularnych i luksusowych marek, liczne punkty usługowe, plac zabaw dla dzieci i oczywiście, niezbędne w tego typu miejscach, restauracje. Zielone Arkady – bo o nich mowa – przyciągają klientów zaledwie od kilku lat, ale bydgoszczanie nie potrafią już wyobrazić już sobie miasta bez swojej galerii. Intrygująca fasada z nietypowym rozwiązaniem architektonicznym zwraca też uwagę osób będących w Bydgoszczy przejazdem. Nie sposób nie zajrzeć do środka i z przyjemnością zostać na długich zakupach.

Zielone Arkady - kulinarne spotkanie wielu kultur

W Bydgoszczy swoje siedziby mają międzynarodowe firmy, działa lotnisko, nie brak też rozbudowanej oferty rozrywkowej. Nie dziwi zatem fakt, że ogromne Zielone Arkady przygotowane są na przyjęcie gości o różnych potrzebach i gustach. Rozległość oferty dotyczy nie tylko garderoby czy sprzętu AGD. Na uwagę zasługuje także rozbudowana strefa gastronomiczna centrum, w której każdy bez trudu znajdzie dla siebie idealną propozycję kulinarną. Zielone Arkady oferują jedzenie na najwyższym poziomie. Usatysfakcjonowani są zarówno wielbiciele kuchni azjatyckiej, miłośnicy dań amerykańskich, jak i zwolennicy włoskich makaronów. Nie brak także kawiarni i cukierni dla smakoszy słodkości.

Zielone Arkady - jedzenie również z dostawą

Niewątpliwym atutem galerii jest fakt, że jedzenie z restauracji w Zielonych Arkadach można zamówić na wynos. To idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych albo tych, których w weekend nie kusi pomysł wyprawy na zakupy i wolą wolny czas spędzić w domu. Mimo dużego obszaru miejskiego Bydgoszczy z usytuowanej w centrum galerii Zielone Arkady dostawa trwa stosunkowo krótko. To także duża zaleta centrum, biorąc pod uwagę, że pomysł na zamówienie jedzenia pojawia się zwykle w chwili, gdy zaczyna doskwierać głód. Ulubione dania z obszernej ofert Zielonych Arkad trafią do drzwi najszybciej, gdy zamówi się je przez internet. Warto więc skorzystać z możliwości jakie stwarza PizzaPortal!