Zaloguj się

Cafe Vincent - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Cafe Vincent we Wrocławiu – dobry początek dnia!

Często z rana nie mamy czasu zejść śniadania. Powodów jest wiele, bo zaspaliśmy, bo wpierw trzeba napić się kawy a na jedzenie nie starcza czasu lub po prostu musimy nakarmić resztę domowników, po czym szybko przychodzi pora wyjścia do pracy/szkoły. W takiej sytuacji przychodzą lokale jak Cafe Vincent we Wrocławiu, które w swojej ofercie mają menu śniadaniowe. Potrawy tam są zdrowe, pożywne a w dodatku przyjadą do nas do domu lub już do pracy. Teraz można je zamówić poprzez stronę PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, o czym przekonacie się czytając poniższy tekst.

Śniadanie jest najlepiej spożyć w ciągu godziny po przebudzeniu. Banan do kawy nie wystarczy. Niektórym brak nawyku do spożywania większej ilości jedzenia z samego rana, jednak warto się do tego przekonać, gdyż zyska na tym nasz produktywność oraz wydajność całego organizmu. Ostatni posiłek zjadamy ok. 21-22, spać idziemy przeciętnie 2 godziny później. Statystycznie większość z nas wstaje ok. godziny, 06:30 po czym idzie do pracy. jeżeli nie zjemy rano śniadania a dopiero drugie w pracy da nam to około 12 godzin między posiłkami, co jest zdecydowanie za dużo. Wychodząc głodny z domu nasz organizm przełączy się w tryb oszczędności, co spowolni nasz metabolizm na cały dzień. Czym to skutkuje? Otóż zacznie nam się odkładać tłuszcz, co wiąże się ze wzrostem wagi i stratą szczupłej sylwetki. Gdy rzeczywiście nie mamy czasu na obfite śniadanie, warto zjeść cokolwiek, by powstrzymać ten proces. Najlepszym wyborem jednak będzie proste, ale i zdrowe śniadanie, dzięki któremu będziemy mieć wymierne korzyści, jak:

·         Przyspieszony metabolizm

·         Energię niezbędną do funkcjonowania

·         Dobre samopoczucie

·         Brak uczucia głodu

·         Poprawę pamięci krótkotrwałej oraz koncentracji

·         Mniejsze ryzyko nadwagi

Najważniejszym z powyższych punktów jest mniejsze ryzyko nadwagi, ale nie ze względów estetycznych. Jest tak, ponieważ otyłość jest przyczyną wielu innych dolegliwości jak cukrzyca, nadciśnienie oraz choroby układu krążenia. Zachowaj zdrowie i najedz się do syta zamawiając śniadanie z menu Cafe Vincent poprzez stronę PizzaPortal.pl.

Cafe Vincent we Wrocławiu – warto rano zjeść!

Po nocnym głodowaniu nasz metabolizm zwalnia prawie do zera a zdaniem śniadania jest go pobudzić do ponownej pracy. Nie należy dopuszczać, aby nasz organizm przeszedł na tryb oszczędnościowy, co może powodować łaknienie w godzinach wieczornych czy nawet nocnych. Kolejnym powodem, dlaczego warto rano zjeść posiłek jest spożycie mniej kalorycznych posiłków w ciągu dnia w przeciwieństwie, gdy to śniadanie opuścimy. Dzięki temu będziemy mogli w prostszy sposób utrzymać naszą wagę i szczupłą sylwetkę. Warto, więc wstać wcześniej o 10-15 minut, aby przygotować sobie zdrowe śniadanie, by potem w ciągu dnia nie dostać napadu głodu oraz senności. Dodatkowym plusem są również mniejsze ciągoty do słodyczy i innych niezdrowych przekąsek. Zamów zdrowe śniadanie z dostawą z Cafe Vincent już teraz.

Cafe Vincent we Wrocławiu – jeść, tylko co?

Pełnowartościowe śniadanie powinno się składać z:

·         Porcji pełnowartościowego białka

·         Produktów zbożowych

·         Warzyw

·         Owoców

Pełnowartościowe białko jest bardzo istotne w zdrowym śniadaniu. Kontroluje ono poziom insuliny we krwi. Dzięki temu chronimy swój organizm przed cukrzycą. Węglowodany złożone są wolniej trawione i wchłaniane przez organizm w rezultacie niwelują głód na dłużej, dając poczucie sytości. Błonnik zawarty w warzywach i owocach oraz pełnoziarnistych produktach zbożowych, będzie pęczniał i szybko wypełni żołądek, co wydłuży cały proces trawienia. To wszystko trzeba czymś popić. Najlepiej do śniadania sprawdzi się woda mineralna lub źródlana. W przypadku ochoty na coś ciepłego – filiżanka mielonej kawy czy też dobrej herbaty też spełni swoje zadanie. Zawarte w nich tanina i kofeina dadzą nam przysłowiowego „kopa” na cały dzień. A najlepsze śniadanie będzie zamówione z Cafe Vincent we Wrocławiu.