Zaloguj się

Center Pizza Poznań

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Center Pizza Poznań – w samym środku wybornego smaku!

Pizza to z pozoru proste danie składające się z ciasta, sera, sosu i dodatków. Jednak żeby jej smak był naprawdę wyjątkowy trzeba jej poświęcić trochę uwagi. Gdy się ją odpowiednio wykona nie tylko zachwyci nas swoim smakiem, ale także będzie wyglądać jak prawdziwe dzieło sztuki oraz wpłynie korzystnie na nasze zdrowie. W kilku miejscach na świecie pizza nie tylko w przenośni jest dziełem sztuki, ale jednocześnie kosztuje jak niejeden muzealny eksponat. W Center Pizza Poznań pizzę pięknie wyglądają, ale z nóg zwalają swoim smakiem a nie ceną. Zamów swój ulubiony włoski placek z Center Pizza Poznań poprzez stronę PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji.

Zacznijmy od wpływu pizzy na nasze zdrowie oraz sylwetkę. Jeżeli dobrze przemyślimy nasze zamówienie pizza będzie smaczna a także o niskiej zawartości kalorii. Wiele pizzerii oferuje ciasto zrobione z innej mąki niż pszenna. Wystarczy wybrać np. mąkę razową żeby zredukować ilość kalorii przynajmniej o połowę a na dodatek dostarczyć sobie składników mineralnych, witamin oraz błonnika dla lepszego trawienia. Idąc dalej tym tropem zamieńmy zwykły ser na mozzarellę, która jest mniej kaloryczna niż jej żółty kuzyn. Podobnie jest z sosami, z których powinno się zrezygnować w ogóle. Jednak pizza bez sosu to już nie jest to samo, więc gdy już nie możemy się bez niego obejść wybierzmy taki na bazie pomidorów lub jogurtu. Jak widać wystarczy kilka zmian przy zamawianiu by pizza przestała być tuczącym daniem. Gdy obetniemy z pizzy kalorie o połowę nie tylko przestaje ona być przeszkodą na drodze do zdrowego trybu życia, ale także jest dużym ułatwieniem. Włoscy naukowcy, no, bo kto inny, jeżeli chodzi o pizzę, odkryli, że ma ona dobry wpływ na stan naszego zdrowia. Wyniki testów pokazały, że jedzenie pizzy, tej prawdziwej włoskiej oczywiście, przynajmniej dwa razy w tygodniu prowadzi do obniżenia ryzyka zachorowania na wiele chorób nowotworowych. Tradycyjna włoska pizza zawiera w sobie wiele składników odżywczych oraz mikroelementów.  W pomidorowym sosie znajdziemy witaminę A, B i C a także potas, chrom, oraz błonnik. Świeże produkty używane do pizzy dostarczają wiele wartościowych substancji a także więcej przyjemności z samego jedzenia. Wejdź na stronę PizzaPortal.pl i zamów włoski placek z Center Pizza Poznań by poczuć się zdrowym i najedzonym.

Center Pizza Poznań – pełny brzuch i portfel

Jeżeli pizza wygląda ładnie i pysznie smakuje to już jest dziełem sztuki… kulinarnej. W niektórych pizzeria na świecie poszli o krok dalej próbując osiągnąć miano prawdziwego dzieł sztuki nie tylko w wyglądzie, ale też w cenie. Jedna z najdroższych pizzy na świecie, cena się waha pomiędzy 1800 a 2000 euro, znajdziemy szkockiego wędzonego łososia, homara marynowanego w koniaku, nasączony szampanem kawior a także, i tu uwaga, jadalne płatki złota. Gdy jednych nie stać na prawdziwy złoty naszyjnik inni zajadają się jadalnym złotem regularnie. Z pewnością taka pizzą wygląda jak dzieło sztuki, ale czy jest dobra w smaku? Pewnie znajdą się jej amatorzy, którzy mają kubki smakowe z wyższych sfer, reszta uzna, że jej miejsce jest za szkłem u jubilera. Po co wydawać majątek na taką pizzę, gdy można zjeść pyszny włoski placek z Center Pizza Poznań z dostawą do domu?! Pizzę już wiemy skąd i jaką zamówić, ale co będzie do niej najlepsze? Włosi do pizzy piją wino jednak reszta świata wybiera raczej colę lub piwo. Można sobie całe to doświadczenie urozmaicić dobierając odpowiednio piwo do konkretnej pizzy. I tak np. do pizzy z czterema serami najlepiej pasuje czeski pilzner, a z kolei do takiej z owocami morza idealnym będzie holenderski Grolsch. Zamów pizzę z Center Pizza Poznań z dostawą do domu i dobierz do niej swój ulubiony napój.

Center Pizza Poznań - menu inne niż wszystkie

Pewnie już nie raz to słyszeliście lub czytaliście, że „tu” podajemy dania, których niema nigdzie indziej! Niestety rzadko okazywało się to prawdą a najczęściej był to jedynie chwyt reklamowy by przyciągnąć jak największe zainteresowanie. Jednak Center Pizza Poznań jest naprawdę inna niż wszystkie gdyż w ich z menu można zamówić pizzę faszerowaną! Tak, to nie jest żadna pomyłka ani nie chodzi też o pizzę z serem włożonym w brzegi. Tutaj pizza faszerowana jest cała. Jak to jest robione? To naprawdę proste! Na początku robi się pizzę jak zazwyczaj, czyli wykłada wszystkie składniki na powierzchnię ciasta. Jedyna różnica na tym etapie jest taka, że zostawia się więcej samego ciasta na brzegach żeby łatwiej było zrobić zakładkę. Gdy nasz spód pizzy jest już gotowy nakładamy na niego drugi kawałek ciasta, zakrywając go w pełni. Zalepiamy boki i gotowe. Pizza faszerowana jest gotowa żeby trafić do piekarnika. Czasami na górną wart swe trafia również kilka dodatków oraz ser dla urozmaicenia jej wyglądu i smaku. Oczywiście w menu Center Pizza Poznań jest znacznie więcej niż tylko faszerowana pizza. Znajdziemy tam również pizze klasyczne, calzone, kurczaki w chrupiącej panierce, dania w zestawach a także sałatki. Skosztuj specjalności lokalu albo innych dań i zamów z Center Pizza Poznań za pośrednictwem strony PizzaPortal.pl.