Zaloguj się

Chilli Pizza - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Chilli Pizza w Białymstoku – bogactwo dodatków

Sieć Chilli Pizza w Białymstoku serwuje dużą różnorodność włoskich placków, od klasycznej Margherity aż po Frutti di Mare z owocami morza. Przy dużym wyborze może powstać problem z decyzją, który placek trafi na nasz talerz. Warto wtedy przyjrzeć się składnikom. Każda pizza składa się z ciasta, sera i sosu, i to jest już wystarczająca ilość dodatków, aby pizza była wyborna. Skoro jednak mamy do dyspozycji znacznie więcej składników, warto zadać sobie pytanie, które nich uczynią nasz placek jeszcze bogatszym w pyszny smak. Odpowiedź na to frapujące pytanie znajdziecie w poniższym tekście a zaraz po lekturze zamówcie swoją pizzę z najlepszymi/ulubionymi dodatkami prosto z Chilli Pizza w Białymstoku poprzez stronę PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona.

 

Jeżeli mamy opcję skomponowania własnej pizzy, wykorzystajmy to do maksimum. Zamawiając nasz placek przez Internet poprośmy w komentarzu, jeżeli nie ma takiej opcji w samym menu, aby do naszej pizzy trafił świeżo zmielony pieprz. W tej wersji nie tylko doda on całej potrawie charakteru, ale także zaostrzy smak. Niech to jednak będzie jedynie odrobina, bo zbyt pieprzna pizza może okazać się niejadalna. Ilość zawsze można dopisać przy prośbie o sam składnik niezależnie, co to będzie. Kolejna obowiązkowa pozycja na pizzy, która doda jej kilka punktów smakowych to grzyby a konkretnie pieczarki. Dla wielu osób to podstawa każdego włoskiego placka. Jeżeli dobierzemy do nich odpowiednie i pasujące smakowo składniki nasza pizza wzbije się na totalnie nowy poziom. Ważne w tym wszystkim jest jednak to dobre spasowanie, gdyż grzyby nie pasują do wszystkiego. Szynka w połączeniu z pieczarkami będzie dobrym wyborem, wiedzą to oczywiście wszyscy fani Capriciosy. Z kolei kapary lub suszone pomidory już nie będą komplementować smaku grzybów. Jeżeli pieczarki mają odegrać kluczową rolę na naszej pizzy, resztę dodatków musimy wybierać mając za cel zachowanie grzybowego smaku placka. Jeżeli jednak pieczarki to jeden z wielu dodatków, które dokładamy do innego głównego składnika, nie jest to już tak ważne. W menu Chilli Pizza na pewno znajdziesz pozycję, która zaspokoi Twoje kubki smakowe a nawet je zaskoczy.

Chilli Pizza w Białymstoku – lubią ją każdy mięsożerca!

Chodzi tutaj o szynkę, która jest najczęstszym wyborem, jeżeli chodzi o mięsny dodatek do włoskiego placka. Podczas składania zamówienia warto zapytać o jej rodzaj oraz czy jest możliwość wybór między kilkoma. To ważne, bo jedne szynki mają słodki posmak inne bardziej wytrawny jak np. parmeńska. Szynka to zazwyczaj główny składnik pizzy, więc od jej charakteru będzie zależeć cały smak potrawy. Na szczęście szynka w przeciwieństwie do pieczarek pasuje do wszystkiego, więc można bez obaw o zepsucie smaku dobierać swoje dodatki. Gdy jeszcze będziemy mogli wybrać jej rodzajów to pyszny smak całej pizzy mamy gwarantowany. Dobrą pizzę należy dobrze doprawić. Nic nie nada jej takiego aromatu jak dawka ziół. Najlepsze będą oczywiście te włoskie jak bazylia czy oregano. Pasują one do pizzy zarówno o łagodnym jak i o ostrym smaku. Pizza skomponowana to pora ją zamówić z dostawą z Chilli Pizza prosto pod Twoje drzwi. Najszybciej zrobisz to wchodząc na stronę PizzaPortal.pl.

Chilli Pizza w Białymstoku – dla smaku i koloru

Tytułowemu smaku i koloru pizzy dodają warzywa. Najpopularniejsze z nich, które zawsze występują razem to: cebula, papryka i kukurydza. Znajdziemy je na plackach w stylu wiejskim oraz jarskim, ale także, jako dodatek na wielu mięsnych. Ich główną zaletą jest duża porcja zawartego w nich smaku, które oddają na cały placek i sos, podnosząc jednocześnie jego walory smakowe. Dodatkowym ich atutem, jeżeli chodzi o paprykę i cebulę, jest fakt, iż występują w wielu odmianach. Tak też do jednej pizzy można dodać ostrą papryczkę i czerwoną cebulę a do drugiej białą cebulę i żółtą i łagodną paprykę. Wszystko zależy od naszego gustu i pomysłowości. Pizza z tymi dodatkami również wygląda apetyczniej, bo mieni się wieloma kolorami. Wybierz wszystkie powyższe dodatki lub zupełnie inne, ważne żeby były takie jak lubisz! Chilli Pizza w Białymstoku tylko czeka na Twoje zamówienie by mogła spełnić Twoje marzenie o wymarzonej pizzy!