Zaloguj się

Chillout. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Restauracje Chillout – wyluzujcie się, pyszne jedzenie już do Was zmierza…

Dobre jedzenie i dobra muzyka mają ze sobą wiele wspólnego: koją zmysły, jednoczą ludzi, nakręcają do działania. Fajną muzykę musicie sobie znaleźć sami, dowiezieniem Wam świetnego jedzenia zajmą się w Bydgoszczy restauracje Chillout. Pod szyldem Chillout działają w mieście dwa lokale: Chillout Burger i Chillout II, specjalizujący się w pizzy oraz kebab. Chillout Burger powstał w 2016 roku i przyświecała mu bardzo prosta idea: robić największe, najlepsze i najsmaczniejsze burgery oraz frytki belgijskie w mieście. Sukces restauracji zachęcił pełną pasji i pozytywnej energii załogę do poszerzenia pola działalności i tak narodził się Chillout II. Motto pozostało takie samo: największe, najlepsze i najsmaczniejsze w mieście, z tą różniąca, że zaczęło ono dotyczyć również pizzy i kebab. Obie restauracje Chillout zagościły na PizzaPortal.pl i bez względu na to, na jakie przysmaki macie ochotę, możecie je otrzymać w szybkiej i wygodnej dostawie online, z wieloma opcjami błyskawicznych promocji. Niech w Waszych domach i biurach w Bydgoszczy zabrzmi pyszny Chillout…

Dostawa z Chillout Burger. Burgery w Twoim rytmie…

Podstawą każdego burgera, którego otrzymacie w dostawie z Chillout, jest 170-gramowy kotlet z najwyższej jakości 100% wołowiny. Restauracja respektuje żelazną amerykańską regułę przygotowywania burgerów, czyli najlepszy smak, aromat i soczystość uzyskujemy wówczas, gdy burger patty składa się z 80% czystego mięsa i 20% tłuszczu. Niepowtarzalny smak burgerów z dowozem z Chillout Burger to także zasługa używania do ich przyprawiania między innymi świeżo zmielonej soli himalajskiej z Pakistanu. W menu Chillout znajdziecie 9 pomysłowo skomponowanych kanapek, spośród których każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Za nazwami wyjątkowo wyluzowanych miejsc, takich jak Jamajka, Madagaskar, Rio de Janeiro, Rodos czy Copacabana, kryją się burgery z mnóstwem pysznych dodatków, aromatycznymi sosami i w delikatnych, świeżutkich bułeczkach. A co najlepiej współbrzmi z burgerami? Oczywiście grube belgijskie frytki! W menu Chillout znajdziecie je tylko w dwóch wydaniach: dużym i bardzo dużym.

Dostawa z Chillout II. Wasze ulubione kawałki? Oczywiście te smacznej, gorącej pizzy…

Podbiwszy burgerową scenę Bydgoszczy,  Chillout postanowił zaistnieć także w zupełnie innym brzmieniu… Szersza oferta, ta sama jakość – zdecydowanie nie każda gastronomiczna kapela to potrafi. Kebab z dowozem z Chillout to klasyka w najlepszym wydaniu. Ciasto grube lub cienkie, własnej roboty sosy, dużo świeżych warzyw i oczywiście solidna porcja (140 gramów) 100% wołowiny lub  kurczaka to przepis na długo utrzymujący się na listach przebojów hit. Chilloutowanie z kebab od Chillout to świetny pomysł nie tylko na weekendy – w pracy, po szkole, na obiad i na kolację, kebab sprawdza się zawsze. A przecież kabeb to nie wszystko, co znajdziemy w menu Chillout II. Wybór pizz prezentuje się tutaj równie interesująco. Puśćcie sobie np. Zielony Haj, z podkładem z oliwy, czosnkiem, grillowanym na maśle szpinakiem, serem feta, cebulą i pomidorem – wyjątkowo smaczny relaks gwarantowany. Jeśli do odprężenia potrzebujecie czegoś mocniejszego, na pewno przypadnie Wam do gustu pizza Mafiozo, z serem, salami, papryką konserwową, jalapeno i cebulą.