Zaloguj się

Chłopska Pierogarnia. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Chłopska Pierogarnia. Pierogi z dowozem – ten dzień jeszcze może być udany…

Pierogi uwielbiamy właściwie wszyscy. To jedno z najbardziej tradycyjnych dań kuchni polskiej  – schabowy, golonka czy bigos tak naprawdę zagościły na naszych stołach dopiero w PRL-u, pierogi zaś znane i jadane, zwłaszcza na wsi, choć w znacznie skromniejszym niż dzisiejszy wydaniu, były nad Wisłą od wieków. To smak naszego dzieciństwa, bo któż nie pamięta tych momentów, kiedy pędziliśmy po szkole do domu, gdzie czekała na nas porcja naszych ulubionych pierogów. To także po prostu wyjątkowo smaczne, sycące, występujące w niezliczonej ilości wariantów i bardzo niedrogie danie. Jednak mimo stosunkowo prostego przepisu, nawet doświadczonym gospodyniom pierogi nie zawsze się udają. A to ciasto wyjedzie zbyt grube i gumiaste, a to farsz zamiast grzecznie pozostawać we wnętrzu pieroga, postanowi rozprzestrzenić się po całym garnku… W Łodzi, aby zjeść pyszne pierogi, nie trzeba wcale poznawać sekretu ich wytwarzania, ani nawet wpraszać się do babć lub cioć. Wystarczy, że wybierzemy dostawę z restauracji Chłopska Pierogarnia przez PizzaPortal.pl

Dostawa z Chłopska Pierogarnia. Dziś wytrawne czy na słodko?

Pod szyldem Chłopska Pierogarnia działają obecnie w Łodzi dwie restauracje: przy ulicy Zachodniej i Limanowskiego. I dobra wiadomość jest taka, że obie goszczą na PizzaPortal.pl. Delikatne, cienkie ciasto, dużo pysznego farszu i szybki dowóz pod wskazany adres oto przepis na podbicie serc miłośników tradycyjnej kuchni polskiej. Na śniadanie, na lunch, na obiad lub kolację. Dla całej rodziny, paczki przyjaciół albo tylko dla siebie. Dostawa z Chłopskiej Pierogarni pasuje do każdej pory i każdej sytuacji. A że ochotą na porcję gorących pierogów lubi pojawiać się o bardzo niespodziewanych porach, Chłopska Pierogarnia przyjmuje zamówienia nawet piętnaście minut przed północą. Myśleliście, że późnowieczorne dostawy jedzenia zarezerwowane są dla pizzy lub kebab? Teraz także w czasie nocnego zakuwania do sesji, pracy na nocną zmianę lub zwyczajnie nocnego trybu życia, możecie dodawać sobie energii najfajniejszym jedzeniem na świecie. To co, gotowi na pierwsze zamówienie?

Menu Chłopska Pierogarnia. Klasycznie i nowocześnie

W menu Chłopskiej Pierogarni znajdziemy pierogi ze wszystkimi najpopularniejszymi farszami, zarówno wytrawne, jak i słodkie. Możemy wybrać tradycyjne pierogi z wody lub zasmażane, a jeśli chcemy naszym pierogom dodać trochę międzynarodowego charakteru, możemy wzbogacić ich smak którymś z aromatycznych sosów, np. tzatziki, arabskim czy meksykańskim. Z kapustą, z mięsem, ruskie, jagodowe, truskawkowe lub trochę bardziej niecodzienne, np. z serem fata albo z czekoladowego ciasta z serem. Wybór jest duży i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Oprócz pierogów w dostawie z Chłopskiej Pierogarni otrzymamy także domowe zupy, np. rosół, żurek z kiełbasą, pomidorową, flaczki czy – rzadko spotykaną w restauracjach – czerninę. Do zamówienia zawsze warto dołączyć jakiś orzeźwiający napój.