Zaloguj się

Chłopskie Jadło. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Restauracje Chłopskie Jadło. Tradycyjna polska kuchnia z dowozem

Chłopskie Jadło to jedna z najbardziej popularnych i najdłużej działających w Polsce sieci restauracji, serwujących dania kuchni polskiej. Restauracja tej sieci znajdziecie w większości dużych polskich miast i oczywiście na PizzaPortal.pl, dzięki czemu każdą z oferowanych tutaj potraw możecie szybko i wygodnie zamówić do domu lub biura. W Warszawie, w Krakowie, we Wrocławiu, Bydgoszczy, Olsztynie i w Poznaniu,  a także w Luboniu i oczywiście w  Głogoczowie, gdzie narodziło Chłopskie Jadło   – bez gotowania i bez wychodzenia z domu, pyszne i sycące dania tradycyjnej kuchni polskiej macie bliżej niż na wyciągnięcie ręki. Historia marki Chłopskie Jadło sięga roku 1995. Pierwsza restauracja otwarta została w pochodzącej z 1905 roku wiejskiej chacie, z dala od miejskiego zgiełku, pośród pół, łąk i lasów. Wyjątkowy charakter i cudowny klimat  tego miejsca przeniesiony został na wszystkie powstające później restauracje; Chłopskiemu Jadłu, mimo przekroczenia granic Małopolski i bardzo dynamicznego rozwoju, udało się także utrzymać wysokie poziom kuchni tej pierwszej, otwartej przed ponad 20 laty, rodzinnej restauracji. Przekonajcie się o tym sami, składając zamówienie przez PizzaPortal.pl już teraz.

Menu Chłopskiego Jadła. Jedzcie i pijcie czym chata bogata…

W menu Chłopskiego Jadła znajdziecie wszystkie najczęściej goszczące na polskich stołach potrawy. Na Wasze zamówienia czekają rozgrzewające zupy, m.in. żur, czerwony barszcz, rosół i grzybowa (przygotowywana z borowików, na wywarze z mięsa i warzyw, podawana z łazankami); pierogi z wody i z pieca, np. z duszoną wieprzowiną, drobiem i wołowiną, podawane z do wyboru z sosem lub okrasą; chłopskie specjały takie jak gołąbki w sosie pomidorowym, wątróbka z jabłkami czy karkówka po chłopsku; oraz desery i napoje. Każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie. Nie macie pomysłu (lub chęci do gotowania) na niedzielny obiad? Szykujecie przyjęcie? A może nieoczekiwanie odwiedził Was ktoś bliski? Dostawa z Chłopskiego Jadła to dobry wybór w każdej z tych sytuacji. Jeśli odrobinę znudziły Wam się pizza, burgery czy kebab, szukacie kuchni jednocześnie smacznej, zdrowiej i niedrogiej, odpowiedź może znajdować się znacznie bliżej Was, niż sądzicie. Warto na nowo odkryć starą, tradycyjną kuchnię polską: Chłopskie Jadło udowadnia, jak wielki i wciąż do końca niezgłębiony tkwi w niej potencjał.

Jedzenie z dowozem z Chłopskiego Jadła. Tradycyjne receptury, nowoczesna metoda zamawiania

W restauracjach Chłopskie Jadło potrawy komponowane są na miejscu ze świeżych i naturalnych składników, co zdecydowanie wpływa na jakość dań. Pierogi, prawdopodobnie flagowe danie w menu tej sieci, lepione są zawsze ręcznie, na bieżąco w poszczególnych restauracjach. Nie mogło tutaj zabraknąć pierogów z powszechnie uwielbianymi farszami, np. ruskich czy z mięsem, ale warto spróbować także tych trochę mniej znanych, jak chociażby pierogi z mięsem z udka kurczaka, cebulą, pieczarkami i serem czy pierogi z kiełbasą i cebulą, smażonymi i duszonymi w piwie. Prawdziwie polskie ucztowanie nie może się obejść bez deserów, niezależnie od tego, jak bardzo nasyciły nas główne dania. Chłopskie Jadło oferuje własnego wypieku ciasta, np. podawaną z bitą śmietaną szarlotkę lub puszysty sernik na kruchym spodzie.