Zaloguj się

Colorado Fordon Bydgoszcz - zamów online

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów z dostawą z Colorado Fordon w Bydgoszczy

Sięgająca swą historią do pierwszej połowy XVIII wieku pizza stanowi jeden z ulubionych przysmaków zarówno Włochów, jak i sporej części mieszkańców innych państw. Stary dowcip mówił, ze piosenka, podobnie jak Armia Czerwona nie zna granic. To samo można powiedzieć o pizzy. Każdy z krajów ma swoje specyfiki kulinarne, po których można rozpoznać z jakiego rejonu pochodzi dana potrawa, a niekiedy identyfikacja jest możliwa nie tylko co do kraju, ale nawet jego regionu. Tak jak polski oscypek jednoznacznie wskazuje na rejon Tatr, tak pizza zawsze kojarzyła się będzie przede wszystkim z Italią, a z Neapolem w szczególności. Jednak ze względu na swą popularność włoskie danie doczekało się bardzo wielu modyfikacji i odmian. Dotyczą one nie tylko ciasta i składników, ale także np. dodawanych sosów. Niemalże każdy kraj opracował jeden bądź kilka wariantów pizzy, a praktycznie każda licząca się pizzeria jedna z oferowanych pizz nazywa swoim imieniem. Nie ma w tym niczego złego, w końcu każda pliszka swój ogonek chwali. Większość pizzerii swą firmową wersję komponuje w oparciu o spory zestaw składników, a nawet jest to najbardziej bogata odmiana. Nieco inaczej podeszła do sprawy pizzeria Colorado Fordon. Tutaj nazwę Colorado otrzymała wersja podstawowa, gdzie do ciasta dodano tylko ser i sos. Oprócz niej występuje ona w nazwie bogatszych odmian pizzy. 

Jednorodne menu Colorado Fordon

Niejednokrotnie spotykamy pizzerie, które rozszerzają swoje menu o inne potrawy. Regułą jest, że są to inne dania kuchni włoskiej, takie jak makarony, sałatki, czasem zupy. Niekiedy zdarza się, że do tego dodawane są potrawy pochodzące z innych krajów. Jednak Colorado Fordon poszedł w przeciwną stronę. Stoi na stanowisku oferowania tylko jednego, klasycznego dania. To niewątpliwie pozwala koncentrować się na jak najstaranniejszym przygotowaniu pizzy i oferowaniu jej w najwyższej jakości. Również nazewnictwo poszczególnych wariantów skorelowane jest z nazwą lokalu. Colorado, to jeden ze stanów w USA. Tę nazwę nosi także wyżyna będąca częścią Gór Skalistych oraz dwie rzeki, które płyną m.in. przez Stany Zjednoczone. Od wyobraźni zamawiających zależy do czego dopasują tę nazwę. Pewna podpowiedzią mogą być nazwy występujące w jadłospisie. Najbardziej powiązane są Canyon (sos, kukurydza, ogórek konserwowy, papryka, ser i szynka) oraz Texas (sos, ser, szynka, pieczarki). Także Alabama (ser, ogórek konserwowy, papryka, ser i salami) może być wskazówką.

Szybki dowóz z Colorado Fordon

O popularności poszczególnych lokali decyduje kilka czynników. Jednym z nich, szczególnie ważnym dla zamawiających przez Pizzaportal.pl, jest czas w jakim otrzymujemy zamówioną pizzę. Jeśli dowóz jest tak szybki, jak szybka musi być reakcja Cowboya (sos, ser, pieczarki, salami) na ruchy byka w trakcie Rodeo (sos, boczek, cebula, ogórek konserwowy, ser, pieczarki), to zadowoleni będą wszyscy korzystający z usług pizzerii. Jeżeli ktoś chciałby zmierzyć się z pikantną wersją powinien zamówić Rocki Mountain. Znajdziemy w niej sos, oliwki, paprykę, ser, pepperoni. Colorado Chicken, to ciasto z sosem, cebulą, kukurydzą, papryką, serem i kurczakiem, a Colorado Extra zawiera sos, boczek, cebulę, ogórek konserwowy, paprykę, ser i wołowinę. Poza tym dostępne są Sweet Chicken, Gambler, Hunter, Sioux czy Kebab Pizza. Dla wegetarian przeznaczono Farmera z sosem, cebulą, kukurydzą, oliwkami, papryką, serem i pieczarkami. Można też zamówić pizzę calzone w kształcie pieroga i wybranymi przez siebie trzema składnikami. Przy zamówieniu przekraczającym 48 zł otrzymamy gratsi dwulitrową pepsi.