Zaloguj się

Crazy Piramid Pizza. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Crazy Piramid Pizza. Pizza w rożku podbija Polskę!

Crazy Piramid Pizza, z charakterystycznym logo w kształcie odwróconej piramidy, istnieje na rynku polskim od 2010 roku. Wystrój lokali utrzymany jest w egipskiej stylistyce, a w menu Crazy Piramid Pizza oprócz pizzy znajdziemy tradycyjne dania kuchni egipskiej, burgery i makarony. Restauracje Crazy Piramid Pizza znajdziecie w większości polskich województw i oczywiście na PizzaPortal.pl, dzięki czemu wszystkie serwowane przez tę sieci specjały możecie szybko i wygodnie zamówić online do domu lub biura. Jeśli kulinarna oferta Crazy Piramid Pizza bardzo Wam coś przypomina, to jesteście na dobrym tropie… Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza są ze sobą blisko związane i menu obu marek w dużej części się pokrywa. Nie ma w tym jednak niczego złego. Przeciwnie, doświadczenie starszej i większej marki, z którego czerpie Crazy Piramid Pizza, to gwarancja sprawdzonych receptur i zwiększonej dostępności Waszych ulubionych dań. Nowością w menu Crazy Piramid Pizza są jedyne w swoim rodzaju pizze w rożku. Jak powstają te przysmaki?

Dostawa z Crazy Piramid Pizza. Odpowiednia na małą i dużą okazję…

Pomysł na pizze w kształcie rożka narodził się już w 1994 roku. Koncept przez pewien czas testowany był w kilku punktach w województwie łódzkim, ale dopiero niedawno wypłynął na szerokie wody i zdobył tak dużą popularność. Do zrobienia pizzy w rożku wykorzystuje się specjalne stożkowe formy oraz prasę. Porcja ciasta wkładana jest do foremki, ściskana z duża siłą, a następnie zapiekana w piecu lub piekarniku. Po upieczeniu, ciasto w kształcie dużego rożka do lodów swobodnie wysuwa się z formy i można już umieszczać w nim wybrane przez Was dodatki i sosy. Pizze w rożku łączą zalety tradycyjnej pizz i dań typu kebab. Otrzymujemy pyszną, poręczną potrawę, którą można wcinać w każdym miejscu i o każdej porze: w pracy, w domu, w ruchu lub zalegając na kanapie. Jeśli jeszcze nie próbowaliście pizzy w takiej formie, dostawa z Crazy Piramid Pizza to najlepsza sposobność, aby ten stan rzeczy zmienić.

Menu Crazy Piramid Pizza. To, co znamy i lubimy, oraz trochę ciekawych nowości

W menu Crazy Piramid Pizza znajdziemy niemal wszystkie te same pizze, którymi Biesiadowo utorowało sobie drogę do jednaj z najlepszych pozycji na rynku. Ogromny wybór różnorodnych kompozycji smakowych, największe w kraju serwowane przez sieć placki  w rozmiarze 57 centymetrów średnicy, duża ilość dodatków i zabawne nazwy, które kojarzy każdy miłośnik pizzy nad Wisłą. To wszystko i wiele więcej czeka na Was, jeśli wybierzecie pizzę z dowozem z Crazy Piramid Pizza. Co jeszcze znajdziemy w menu Crazy Piramid Pizza? Na Wasze zamówienia online czekają burgery, zapiekanki, klasyczne włoskie makarony, sałatki i oczywiście coś słodkiego na deser. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a sprawna realizacja zamówień i przystępne ceny czynią z Crazy Piramid Pizza miejsce pod każdym względem warte uwagi. Wybierzcie danie, na które macie ochotę, klikajcie, zapłaćcie online (np. Blik) lub przy odbiorze i szykujcie się na mega ucztowanie.