Zaloguj się

Restauracja włoska Częstochowa

Wpisz adres i znajdź włoskie restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Restauracja włoska Częstochowa - zamów włoskie dania z dostawą

Nikomu bliżej nieznany mędrzec stwierdził kiedyś: szczęście to kawałek pizzy. Przyznacie sami, że ciężko się z tym zdaniem nie zgodzić? Pizze, a także inne znakomite dania kuchni włoskiej – makarony (z sosami: alfredo, bolognese, neapolitana, aglo olio, allo scoglio i wieloma innymi) risotto czy gnocchi – znajdziecie w wielu częstochowskich włoskich restauracjach i poprzez PizzaPortal.pl szybko i wygodnie zamówicie je z dostawą pod wskazany adres. Prostota, różnorodność, doskonały smak oraz cudowny, rodziny i beztroski, nastrój, z którym nieodzownie się wiąże – to tym cechom włoska kuchnia zawdzięcza swoją oszałamiającą popularność. 

Częstochowskie restauracje włoskie

Na PizzaPortal.pl odnajdziesz kilkanaście ciekawych włoskich restauracji z Częstochowy, a liczba ta będzie prawdopodobnie regularnie wzrastać. W pizzerii Da Grasso (z włoskiego: u grubaska!), reprezentującej najpopularniejszą w Polsce sieć restauracji z włoską kuchnią, obok pizz na nieco grubszym cieście, odnajdziesz także pizze najbardziej tradycyjne, jak margherita czy capriciosa. Bez wątpienia wartą przetestowania włoską restauracją z Częstochowy jest Pizzeria Le Bella. Wybierając dostawę z La Belle, będziesz mógł cieszyć się niepowtarzalnym smakiem pizzy z tradycyjnego, opalanego drewnem pieca. 

Znajdziesz je na PizzaPortal.pl!

Bardzo obiecująca jest również restauracja DżoDżo Pizza. Z menu lokalu możesz wybrać pizze ze specjalnego segmentu premium: szynka parmeńska, krewetki, małże i inne wyjątkowe składniki pozwolą Ci poczuć klimat prawdziwiej włoskiej uczty. W menu DżoDżo nie brakuje także włoskich makaronów i sałatek. Pizzeria Roberto serwuje pizze naprawdę imponujące. Przekonaj się o tym, wybierając na przykład pizzę Czarna Mamba – polędwica z tuńczyka, krążki kalmara, ośmiorniczki i oliwa aglo olio. Włoskie restauracje z Częstochowy to szczęście na wyciągnięcie ręki!