Zaloguj się

Da Grasso Kraków - zamów jedzenie online z dowozem do domu

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicyWpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Pizza, że smok wawelski by się nie powstydził – tylko w Da Grasso Kraków.

Na pewno znasz legendę o smoku wawelskim. Głodna była to bestia, a jej apetyt przerastał największych śmiałków i odważnych rycerzy. Kucharze również mieli nie lada problemy. Jedna z teorii mówi o tym, że ów problem istniał, ponieważ w zamierzchłych czasach nie znali pizzy. Okrągły rumiany placek z puszystymi brzegami, aromatycznym sosem pomidorowym, serem i ulubionymi dodatkami. Ta najlepsza dostępna w restauracji Da Grasso, również z opcją dostawy. Gdyby dawniej znano kurierów pizzy, może i Szewczyk miałby większą konkurencję w staraniach o rękę księżniczki? Myślisz, że śmiałków gotowych zabić smoka byłoby więcej? A może naprawdę duża pizza zaspokoiłaby ten nadnaturalny apetyt? Czy świeżo wypieczona pizza ujarzmiłaby podniebienie smoka? My jesteśmy pewni, że zaspokoi gust i kubki smakowe nie jednego człowieka.

Jak zaspokoić apetyt w Krakowie? Menu Da Grasso podpowie!

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego pizza zyskała tak dużą popularność? Początkowo było to jedzenie dla prostych, często biednych ludzi. Placki nie miały tysiąca dodatków, ograniczały się do sosu bądź oliwy. Dopiero z czasem zaczęły przybierać kształt bardziej przypominający obecne pizze. Zyskały też sympatię wyższych partii społecznych, odcinając się od miana „jedzenia dla ubogich”.

Całkiem słuszny obrót przybrała historia pizzy. Dzisiejsze restauracje podające ten włoski przysmak zdecydowanie nie narzekają na ubogość. Świadczyć o tym może naprawdę rozbudowane menu. Da Grasso również nie może wstydzić się za swoje.

Dla tradycjonalistów mamy zestawy klasyczne: z pieczarkami, szynką, ananasem, pepperoni, ostrymi papryczkami. Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie spoczywamy jednak na laurach. W naszych kompozycjach znajdziesz także mniej typowe składniki: kurczaka, kapary, owoce morza, borowiki, czerwoną fasolę. W wersji dla dzieci pojawiają się nawet słodkie kombinacje: ciasto, ser, śmietana, cukierki krówki, banan, widziałeś gdzieś podobne smaki? Tu naprawdę króluje pizza!

Menu Da Grasso rozwija się wraz z wymaganiami klientów. Stąd w naszej karcie znalazły się również dania spoza propozycji włoskich. Mamy sałatki, rollsy, lunche, mniejsze przekąski. Wszystko przygotowane ze świeżych składników o wysokiej jakości. Z pewnością zaspokoimy Twój gust!  Chcesz się przekonać? Przyjdź do naszej restauracji już teraz. A jeśli wolisz smakować specjałów w swoim domu skorzystaj z opcji dostawy w Da Grasso. Nasi kierowcy szybko dostarczą do Ciebie ulubione potrawy. 

Da Grasso Kraków najlepsza pizzeria – każdy z nas o tym pamięta!

Co sprawia, że warto wybrać właśnie naszą ofertę? Na pewno jednym z koronnych argumentów jest rozbudowane menu Da Grasso. Nie jest to jednak nasz jedyny atut. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to wyśmienite potrawy, skomponowane w niebanalny sposób, przytulny klimat panujący w lokalach, a także świetna obsługa. Za tymi słowami nie przemawiają jedynie płonne przechwałki. W całym kraju mamy setki restauracji, które codziennie obsługują dziesiątki klientów. Dodajmy: zadowolonych klientów. Naszą największą dumą jest uśmiechnięta twarz człowieka jedzącego serwowane potrawy. Z pizzerii Da Grasso nikt nie wychodzi głodny. Porcje są nie tylko duże, ale i smaczne. Stale urozmaicamy kartę dań, a także dopracowujemy te już oferowane. Może nie gości u nas smok wawelski, ale często obsługujemy naprawdę głodnych ludzi – nie jedna bestia by się zaskoczyła!

Da Grasso w Krakowie to takie lokalizacje jak Stare Miasto, Nowa Huta, Czarnowiejska, Ruczaj i Krowodrza. Z pewnością łatwo nas znajdziesz. Zapraszamy na szybki lunch, romantyczną kolację bądź rodzinny obiad. Niezależnie od tego, jakie wyzwanie nam postawisz, my zrobimy wszystko byś opuścił nasze progi z szerokim uśmiechem na twarzy i oczywiście pełnym brzuszkiem. Spróbujesz? Odwiedź nas już teraz bądź skorzystaj z możliwości jedzenia na wynos w Da Grasso Kraków.