Zaloguj się

Da Grasso Łódź - zamów z ulubionej pizzerii w mieście

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicyWpisz adres dostawy lub wybierz restaurację poniżej
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Zamów ulubioną pizzę z Da Grasso w Łodzi niedaleko Ciebie!

 • Da Grasso Łódź Zachodnia, ul. Zachodnia 105 ZAMÓW!

 • Da Grasso Łódź Dąbrowa, ul. Kossaka 5a ZAMÓW!

 • Da Grasso Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka 65A ZAMÓW!

 • Da Grasso Łódź Retkinia, al. Wyszyńskiego 29 ZAMÓW!

 • Da Grasso Łódź Teofilów, ul. Rojna 52ZAMÓW!

 • Da Grasso Łódź Chojny, ul. Michała 6 ZAMÓW!

 • Da Grasso Łódź Widzew, ul. Gorkiego 16 ZAMÓW!

 • Da Grasso Łódź Radogoszcz, ul. Złocieniowa 33a ZAMÓW!

 • Da Grasso Łódź Janów, ul. Hetmańska 18 ZAMÓW!

 • Da Grasso Łódź Górna, ul. Paderewskiego 1/7 ZAMÓW!

 • Da Grasso Port Łódź, ul. Pabianicka 245ZAMÓW!

 

Da Grasso to ponad 100 restauracji na terenie całej Polski, oferujących smakowitą pizzę i nie tylko. Choć bowiem pizza to rodowite danie Włochów, polska sieć pizzerii robi ją wcale nie gorzej. Trafia ona doskonale w upodobania naszych rodaków, bo, co tu kryć, uwielbiamy pyszne ciasto i niesamowite kompozycje smaków. Masz ochotę skosztować takiego właśnie specjału? Nie ma problemu. U nas zamówisz pizzę online w kilka sekund i już niedługo trafi do Ciebie – ciepła i chrupiąca. 

Da Grasso w Łódzi to więcej smaczna pizza

Da Grasso to jedna najpopularniejszych obecnie sieci restauracji w naszym kraju. Zawsze idealnie wypieczona pizza z dużą ilością zawsze świeżych składników to cecha charakterystyczna tej sieci. Wybierać w pizzeriach Da Grasso możemy ze smaków bardziej tradycyjnych, np. Margheritta czy Funghi, jak i te bardziej egzotyczne. Wybrane pizzerie Da Grasso oferują pyszną pizzę z owocami morza jak na przykład Gud Fadern z serem, sosem pomidorowym, krewetkami, szynką, pieczarkami, cebulą białą, majonezem i oregano, pizza z drobiem taka jak chociażby Pollo z serem, sosem pomidorowym, kebabem drobiowym, salami, cebulą czerwoną i oregano. Słowem - każdy znajdzie tu coś dla siebie! Dlatego nie zwlekaj i zamów pyszne jedzenie z dostawą na PizzaPortal.

Całe łódzkie menu Da Grasso na PizzaPortal

Obecnie w menu niektórych lokali Da Grasso można znaleźć nie tylko wspaniałą pizzę, ale również tzw. finger food jak na przyład Hamburger, czy Duży Kebab w małej cenie, startery takie jak na przykład tortilla czy skrzydełka. Dla wielbicieli zdrowego trybu życia restauracje oferują zawsze świeże sałaty takie jak na przykład Sałata Wiosenna, czyli mieszanka sałat z pieczoną piersią kurczaka, zielonym ogórkiem, pomidorem, kukurydzą i papryką, wzbogacona brokułami opiekanymi w piecu, prażonym słonecznikiem i wyjątkowym w smaku serem wędzonym. Sieć Da Grasso zapewnia najlepsze jedzenie – tak, jak lubisz, tam, gdzie chcesz i wtedy, kiedy chcesz. Zamiast zamawiać jedzenie na telefon, skorzystaj z prostej opcji zamawiania online na PizzaPortal już teraz!