Mobile
Tablet
Desktop
Narrow Desktop

Chcesz zamówić z Da Grasso z dostawą w Wałbrzychu?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Polacy lubią zamawiać pizzę na wynos

Marka Da Grasso znana jest w całej Polsce. Na sukces firmy składa się wiele czynników. Oprócz pracy ludzkiej, osób odpowiedzialnych za rozwój sieci uznanie należy się także osobom, które podejmują decyzje o tym, jakie potrawy możemy znaleźć w pizzerii Da Grasso. Trzydzieści sześć rodzajów pizzy może nie stanowi rekordu wśród konkurujących ze sobą restauracji, ale pizza stanowi tylko część jadłospisu, którym dysponują lokale o łódzkim rodowodzie. Renoma firmy spowodowała, że w Wałbrzychu sieć otworzył dwa swoje lokale, co dowodzi, że badania przeprowadzone wśród Polaków potwierdzają się w praktyce. 62% ankietowanych przyznało się, że przynajmniej raz w miesiącu jada pizzę. Co czwarty z miłośników tego włoskiego dania zamawia pizzę z dowozem. Udział ten będzie rósł, ponieważ największą popularnością dostawa cieszy się wśród najmłodszej grupy wiekowej, to jest w przedziale 18-24 lata. Grupa ta będzie dorastała, ale nawyk zamawiania jedzenia na wynos nie powinien się zmieniać, a dołączać będzie pokolenie, dla którego używanie komputera czy urządzeń mobilnych jest podstawą w komunikowaniu się z podmiotami zewnętrznymi.

Czy w Da Grasso zjemy pizzę z certyfikatem?

Daniem pierwszego wyboru w Da Grasso w Wałbrzychu jest pizza. Podział proponowanych dań jest czytelny. Pierwszą grupę stanowią pizze tradycyjne z Margheritą na czele. Warto wiedzieć, że pizza neapolitańska została zastrzeżona w 2009 roku przez Komisję Europejską jako tradycyjny wyrób z certyfikatem TSG. Jej przygotowanie obwarowane jest wieloma ograniczeniami dotyczącymi zarówno używanych składników, czasu wypieku i wyglądu. Średnica musi liczyć 32 cm. Certyfikat oznacza również, że pizza ta może być produkowana tylko na ternie Włoch. Menu Da Grasso zawiera dwadzieścia pizz tradycyjnych. Pizze wegetariańskie, to oferta skierowana do osób, które wcale lub w danym momencie, nie spożywają składników wywodzących się od zwierząt, ryb oraz owoców morza. Dla nich przygotowano cztery propozycje. W zależności od tego czy wolimy pizzę z krewetkami, tuńczykiem czy generalnie frutti di mare możemy wybierać spośród Corso, Permaloso, Fruitti di Mare, Gamberetto i Gud Fadern. Coś dla siebie znajdą tez miłośnicy drobiu na talerzu. Także najmłodsze pokolenie wypatrzy coś dla siebie w ofercie. Może to być Havai Junior, Margherita Junior bądź Krówka Junior, czyli pizza na słodko. Do każdej pizzy Da Grasso dodawane są dwa sosy gratis.

Bogate menu podstawą sukcesu

Jednak pizzerie Da Grasso oferują znacznie więcej niż tylko pizzę. Na dobry początek, przed daniem głównym lub w jego zastępstwie, możemy spożyć skrzydełka z kurczaka, quesadillę czy tortillę zapiekane z serem i kawałkami piersi z kurczaka. Można także zdecydować się na jedną z dwóch zup, czyli krem pomidorowy bądź brokułowy. Kolejne propozycje, to hamburgery bądź kebab w picie bądź tortilli. Miłośnicy sałatek będą mogli dokonać wyboru jednej spośród sześciu oferowanych (m.in. greecka, włoska, z kurczakiem i z kozim serem). Dostawa z Da Grasso obejmuje także rollsy, czyli roladki na bazie makaronu lasagne z farszem wołowo-wieprzowym bądź szpinakowym. Wybredni smakosze znajdą dla siebie któryś z rodzajów makaronów. Może to być bolognese, carbonara czy frutti di mare. Jeśli chcemy zjeść niewielki lunch, to także jest to możliwe z dostawą pod wskazany adres. Może to być kebab drobiowy lub wieprzowy albo pieczona pierś kurczaka z żółtym serem. Łącznie menu Da Grasso zawiera około stu pozycji, nie licząc dodatków i napojów. Wszystko to dostępne jest za pośrednictwem aplikacji mobilnej bądź naszej strony internetowej.