Zaloguj się

Chcesz zamówić z Da Grasso z dostawą w Warszawie?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicyWpisz adres i znadź restauracje w swojej okolicy
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Da Grasso doceniane przez zamawiających

Jak często zdarza się wam sytuacja, gdy musicie coś zjeść, a akurat nie macie pomysłu na szybkie danie, albo jesteście tak zmęczeni, że nawet nie chce się zajrzeć do lodówki, by sprawdzić co w niej jest przydatnego do przygotowania posiłku. Każdemu z nas zdarzają się takie sytuacje i zastanawia się, co w takiej sytuacji zrobić. Na szczęście dla nas lista restauracji, które świadczą usługi dowozu jedzenia jest już na tyle długa, że mamy niezwykłe bogactwo wyboru. Jedną z wyspecjalizowanych firm jest Da Grasso. Warszawa jest „perłą w koronie” sieci, ponieważ tu zlokalizowanych jest najwięcej lokali tej marki. Daje to też szansę na szybki dowóz, bo odległości od poszczególnych restauracji do zamawiających nie są zbyt duże. Jedną z cech wyróżniających pizzerie Da Grasso jest wysoka dbałość o zadowolenie klientów. Z jednej strony dotyczy to proponowanych dań i ich jakości, a z drugiej całej otoczki związanej z działalnością, poczynając od wystroju lokali, poprzez ich obsługę, a na terminowości dostaw kończąc. Wszystko to przekłada się na wyróżnienia jakie zdobyła firma w przeciągu ostatnich lat, a które to osiągnięcia są konsekwencją ocen użytkowników.

Bogactwo wyboru, to element sukcesu

Dwa czynniki odgrywają zasadniczą rolę przy ocenie poszczególnych lokali. Pierwszym z nich jest oferta, im szersza, tym większą rzeszę potencjalnych zamawiających jest w stanie przyciągnąć. Z drugiej strony liczy się czas od momentu złożenia zamówienia do momentu dostarczenia jedzenia. Skoncentrujmy się na pierwszym elemencie. Na drugi nie zawsze firma ma wpływ, bo wiele zależy od pory dnia, utrudnień w ruchu i odległości do pokonania. Jak sama nazwa wskazuje pizzeria oferuje głownie pizzę. Menu Da Grasso jest jednakowe w całym kraju. To pozwala bez większego ryzyka zamawiać ulubione danie z dowolnego lokalu. Trzydzieści sześć rodzajów pizzy zaspokoi oczekiwania każdego z nas. Niezależnie od tego czy lubimy klasyczną pizzę opartą na neapolitańskim wzorze, preferujemy dania wegetariańskie czy lubimy owoce morza możemy delektować się ulubionym rodzajem pizzy. Wielość dodatków powoduje, że możemy zamówić zarówno danie nieco łagodniejsze w smaku, jak i spróbować czegoś naprawdę ostrego. Pizza Da Grasso należy niewątpliwie punkt odniesienia dla wielu innych pizzerii, które chciałyby powtórzyć sukces swojej konkurencji.

Dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej

Zadowoleni będą także miłośnicy kuchni włoskiej, którzy nie ograniczają się do jedzenia wyłącznie pizzy. Południowe położenie Włoch powoduje, że jej kuchnia należy do kręgu kultury kulinarnej charakterystycznej dla basenu Morza Śródziemnego. Oparta ona jest na wykorzystaniu w przyrządzanych potrawach oliwy, dużej ilości warzyw, przypraw, owoców morza. Nawet w nazewnictwie poszczególnych dań występują odwołania do nazw państw południa Europy.  Dostawa z Da Grasso obejmować może zupy, pasty, makarony, sałatki, rollsy (są to makaronowe roladki z nadzieniem ze szpinaku bądź wołowo-wieprzowym). Dla głodnych pracowników polecić można zamówienie lunchu. Może to być kebab z drobiu bądź wieprzowiny albo filet z piersi kurczaka z żółtym serem. Możemy też poszukać w menu dań dla młodego pokolenia. Restauracja oferuje pizzę w wersji Junior, która może mieć klasyczny smak, bądź też oparta jest o słodkie składniki. Dostępne są także naleśniki na słodko bądź kurczakiem i suszonymi pomidorami. Wszystko to może uratować nas w nagłej sytuacji, zdarzających się w życiu, bądź po prostu zaoszczędzić czas, który można wykorzystać na przyjemniejsze zajęcia niż przygotowywanie posiłku. Dostawa z Da Grasso, to także oszczędność czasu. Gwarantuje ją nam skorzystanie z zamówienia poprzez nasz portal bądź za pomocą aplikacji mobilnej.