Mobile
Tablet
Desktop
Narrow Desktop

Chcesz zamówić z Da Grasso z dostawą w Zielonej Górze?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Da Grasso Zielona Góra - tutaj każdy znajdzie swój wymarzony smak

W Zielonej Górze są dwie restauracja Da Grasso i być może to nie duża ich ilość, ale wystarczająca by przekonać wszystkich mieszkańców oraz turystów, że pizza to nie tylko szybkie danie do zaspokojenia głodu. To także chluba Włoszech oraz niekiedy wykwintne dzieło sztuki. Jednak restauracja Da Grasso to nie tylko pizzeria to także wiele innych dań a także wyjątkowa wieź z klientami. 

Gdyby nie chęć powrotu klientów, sieć restauracji nigdy nie rozrosłaby się do dzisiejszych rozmiarów. W stu dwudziestu miastach jest sto osiemdziesiąt pizzerii Da Grasso łącznie. Co spowodował, że ludzie postanawiali wracać? Składa się na to kilka czynników. Wystrój lokali, świetna obsługa no i oczywiście najważniejsze pyszna pizza. Ale w menu Da Grasso jest znacznie więcej niż same włoskie placki. Lista potraw zaczyna się od starterów, te małe przekąski mają zaspokoić pierwszy głód i rozbudzić ten docelowy. Na pierwszej pozycji tradycyjnie skrzydełka z kurczaka. Tutaj podane z sosem czosnkowym i barbecue. Ten przysmak z Da Grasso z dostawą zamówisz szybko przez PizzaPortal. A teraz coś dla wielbicieli zapiekane sera - quesadilla, czyli tortilla przełożona serem, złożona na pół i zapieczona w opiekaczu. Nigdzie ser się tak nie ciągnie jak w quesadilli. Często oprócz sera dodaję się do niej różne opcjonalne składniki jak; ziemniaki, grzyby,   pokrojoną w paski paprykę Chorizo. W menu są również sałaty. Do wyboru mamy sześć rodzajów sałat. Uwielbianą przez klientów jest sałata włoska, w której skład wchodzą: ser mozzarella, pomidor koktajlowy, papryka, mieszanka sałat, bazylia i pieczona pierś z kurczaka. Dla fanów sałat bez dodatków mięsa też jest kilka opcji. Jedną z nich jest sałata z serem kozim, która oprócz niego ma w sobie opiekane papryki oraz cukinie, świeżego ogórka, pomidora koktajlowego to wszystko podane jest na mieszance sałat. 

Menu Da Grasso pełne niespodzianek.

Zanim zjemy konkretny posiłek a nie mamy ochoty na żaden ze starterów zawszę możemy zamówić sobie zupę. Nic tak nie rozgrzewa i nie daje podkładu pod inne dania jak zupa. Da Grasso w Zielonej Górze serwuje dwie zupy, które swoim smakiem zadowolą każdego. Pierwsza propozycja to oczywiście krem pomidorowy. W końcu jesteśmy w restauracji o charakterze włoskim, więc nie może obejść się bez pomidorów. To jedno z tych warzyw, że bez niego kuchnia włoska by nie istniała. Od sosów do makaronu aż po podkład do pizzy pomidory królują kulinarnie w kraju w kształcie kozaczka. W pizzerii Da Grasso krem podawany jest z dodatkiem parmezanu oraz pieczywa czosnkowego z serem. Dla fanów warzyw zielonych jest krem brokułowy tak samo pyszny i również podawany z parmezanem i pieczywem czosnkowym. 

W pizzerii Da Grasso najważniejszy jest klient

Około południa, po kilku godzinach pracy zaczyna łapać nas głód. Nie każdy jednak może mieć ochotę jeść o tej porze pizzę. Specjalnie dla swoich klientów Da Grasso stworzyło menu z lunchem. Znajdziemy tam takie danie na szybko jak kebab, ale również może się pokusić o pełne danie na talerzu. Pieczona pierś z kurczaka z serem żółtym z sałatką ze świeżych warzyw, a do tego frytki na pewno zaspokoją głód każdego aż do samego wieczora, by potem zamówić sobie pyszną pizzę z dowozem z Da Grasso. W trosce o klienta nie jest tylko dostosowywane menu do jego wymagań i potrzeb, ale też z chęci zadbania o jego zdrowie.