Zaloguj się

DomSushi. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Restauracje DomSushi. Pełne smaku, zaskakujące i piękne sushi z dowozem

DomSushi to niewielka sieć restauracji, oferujących tradycyjne dania kuchni japońskiej. Sieć inna niż wszystkie, bowiem każdy z trzech lokali DomSushi jest trochę inny – posiada własny klimat i charakter. DomSushi nie dąży do całkowitego ujednolicenia swojej kulinarnej oferty: każdy szef kuchni jest inny i inne będzie także przygotowywane przez niego sushi. Tak klasycznie japońskie podejście do sztuki sushi to na polskiej scenie gastronomicznej prawdziwa rzadkość i obietnica wykreowania wyjątkowych, ze wszech miar godnych uwagi miejsc. Restauracje DomSushi działają obecnie w Gdańsku, Sopocie i Toruniu, ale nie można wykluczyć, że wkrótce pojawi się gdzieś kolejny „Dom”. Jeśli macie szczęście mieszkać w którymś z trzech wymienionych miast, a jeszcze restauracji DomSushi nie znacie, najwygodniejszym i najszybszym sposobem, aby tę zaległość nadrobić, będzie sięgnięcie po dostawę z DomuSushi przez PizzaPortal.pl. Oryginalny lunch, kolacja we dwoje, wieczór z przyjaciółmi – okazja nie ma znaczenia.

Dostawa z DomSushi. Coś więcej niż tylko świetne jedzenie

Mistrzowie DomuSushi przeszli twardą szkołę wymagających nauczycieli sztuki kulinarnej. Najlepsi są pasjonatami i autorytetami dla młodszego pokolenia – zdobytą wiedzę dodatkowo wzbogacili o świeże podejście do łączenia smaków i kreatywne, wręcz artystyczne interpretacje Kaiseki, czyli japońskiej haute cuisine. Poznajmy ich bliżej. W Gdańsku szefem kuchni DomSushi jest Lucjan Szulc, regularnie i konsekwentnie zaskakujący gości kreatywnością, niebanalnymi połączeniami składników i kolorów oraz perfekcyjną prezencją sushi; stali goście restauracji podkreślają, że Lucjan obdarzony jest niezwykłą umiejętnością odgadywania ich potrzeb, zgadza się – prawdziwy mistrz sushi może wiedzieć lepiej od Ciebie, na jakie sushi masz ochotę. W Sopocie w kuchni rządzi Łukasz Grzecznowski – jego wizja sushi na pewno spotkałaby się z uznaniem starych japońskich mistrzów; Łukasz wierzy, że liczy się nie tylko kreatywność w tworzeniu nowych ciekawych kompozycji, ale także zrozumienie gości, ich potrzeb i oczekiwań. I last but not least, Petro Gudzovatyi szef baru z Sopotu. Petro uwielbiany jest nie tylko ze względu na kreatywność i smaczne sushi, ale dzięki swojemu pozytywnemu usposobieniu, którym stale zaraża gości lokalu.

Menu DomSushi. Zestawy dopasowane do Waszych potrzeb

Pośród skomponowanych przez mistrzów sushi z DomSushi zestawów każdy miłośnik japońskiej kuchni na pewno wybierze coś dla siebie. Na lunch lub szybką przekąskę idealne będą zestawy Sakura, Tamiko lub Yasai. Każdą romantyczną kolację bez wątpienia wybornie uświetnią takie zestawy jak Nobu, Tobbiko czy Mame. A gdy sushi ma być jedną z atrakcji organizowanego przez Was przyjęcie lub imprezy, doskonałym wyborem będą zestawy Besuto, Tabemasu lub największy, tytułowy DomSushi. Warto pamiętać, że w dostawie z DomSushi możecie otrzymać również znakomite orientalne zupy, np. pikantny krem z pomidorów z owocami morza lub japońską zupę rybną, tatary: z łososia (w tym łososia alaskańskiego, powszechnie uważanego za najsmaczniejszego na świecie), tuńczyka lub seriola oraz napoje. DomSuhi to mieszanka zainteresowań, profesji, stylów, kultur i pokoleń. Drugiego takiej sieci nie znajdziemy chyba nigdzie.