Zaloguj się

Dragon Pizza Gdańsk - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów z dowozem z Dragon Pizza w Gdańsku

Żadna firma nie powstała od razu z rozwiniętą siecią sprzedaży. W większości przypadków proces rozłożony jest na lata. Podobnie funkcjonuje to w branży gastronomicznej. Nawet najbardziej liczące się  sieci (nawet te międzynarodowe) nie miały od razu kilkunastu punktów, w których przyjmowano zamówienia. Podobny proces zaobserwować można w przypadku pizzerii Dragon Pizza w Gdańsku. Co prawda na ten moment funkcjonują tylko dwa lokale, ale właśnie decyzja o otworzeniu tego drugiego bywa najcięższa. Później idzie już z górki. Aby zdecydować się na rozwój sieci należy być pewnym swej oferty. Muszą ją dobrze oceniać zamawiający, bo trudno sobie wyobrazić, aby w przypadku niezadowolenia z pierwszej pizzerii chcieli korzystać z usług drugiej. Jednak dokonać własnej oceny warto spróbować tego, co znajduje się w menu. Restauracja nie ograniczyła się tylko i wyłącznie do pizzy. Wychodząc ze słusznego założenia, że im szersza jest propozycja skierowana do zamawiających, tym więcej osób skorzysta z niej, umieszczono w jadłospisie dania obiadowe, burgery, tortille i kebaby oraz naleśniki i sałatki.

Pizza czy kebab z dostawą z Dragon Pizza?

Jeśli chodzi o proponowane pizze, to Dragon Pizza postawiła na klasykę z pewną domieszką fantazji. Do pierwszej części zaliczymy tak znane warianty jak margherita, al funghi, capriciossa, Havaii, peperoni czy mexicana. Nikogo nie dziwi obecność w karcie dań wiejskiej, frutti di mare czy pieroga calzone. Jednak, by odgadnąć jakich składników użyto do skomponowania znacznej części propozycji, sytuacja nie byłaby już taka łatwa. Diplodok, to ciasto średnie (na którym przygotowywane są pozostałe pizze) do którego dodano sos, ser, bekon, czosnek, ogórek konserwowy, paprykę i salami. O ile skojarzenie z nazwa Tabaluga (sos, krewetki, ser, szynka, kurczak, ananas) z Dragonem nie nastręcza problemów tym, którzy oglądali dobranocki na przełomie tysiącleci, to starsze pokolenie zastanawiać się będzie czy T-Rex to odwołanie do tyranozaura czy do rockowej grupy, powstałej pięćdziesiąt lat temu. Nawet skład (sos, bekon, cebula, papryka ostra, ser, pieczarki, salami, tabasco) nie musi rozwiewać wątpliwości, choć poprzednie nazwy wiele sugerują. Santa Marinella zawiera sos, anchois, krewetki, małże, paluszki krabowe i ser. Kolejne skojarzenie ze  smokiem w jadłospisie, to pizza Baltazar. Nie jest wykluczone, że w kuchni restauracji rządzi Bartolini Bartłomiej, herbu Zielona Pietruszka J

Obiadowe menu w Dragon Pizza

Jeśli chcemy zjeść obiad w restauracji Dragon Pizza, to możemy zamówić jeden z zestawów obiadowych, w skład którego wchodzą frytki, surówki i sos.  Podstawą większości zestawów są dania z filetem z piersi kurczaka. Można go otrzymać w wersji z grilla, z grillowanym boczkiem, z serem, panierowanej, po parysku, po hawajsku z serem i ananasem, z pieczarkami i mozzarellą, z pomidorem i serem albo zapiekanego z mięsem mielonym. Z dań drobiowych wybrać można tez kurczaka po chińsku, szaszłyk drobiowy lub country chicken (kawałki z piersi kurczaka z boczkiem oraz cząstkami grillowanej cebuli). Karkówkę z grilla można otrzymać w trzech wersjach, oprócz podstawowej także z boczkiem albo pieczarkami zapiekaną w serze. Także schab dostępny jest w wielu wariantach. Dragon mix, to trzy rodzaje mięs grillowanych z grillowana papryką i jabłkiem. Naleśniki przygotowano z twarogiem, ze szpinakiem, po meksykańsku, z pieczarkami i z bukietem warzyw. Jeśli lubimy burgery i tortille, to właśnie dla nas przeznaczone są chickenburgery, steakburgery i tortille z dragon’s chicken. Do sałatek dodawane jest pieczywo czosnkowe. Oferta uzupełniona jest przez napoje.