Zaloguj się

Fresh Pizza Poznań

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów z dowozem z Fresh Pizza w Poznaniu

Bardziej niż oczywiste jest, że nie od razu Kraków zbudowano. Podobnie budowa dobrej sieci lokali gastronomicznych musi być rozłożona w czasie. Najczęściej na początku powstaje lokal, który ma być spełnieniem marzeń lub weryfikacją zamierzeń. W przypadku sukcesu istnieje szansa, ze po nim pojawi się kolejny, a ewentualni franczyzobiorcy poniosą pomysł w kolejne miejsca. Przez sześć lat od momentu otworzenia pierwszej pizzerii Fresh Pizza może pochwalić się dwoma kolejnymi miejscami, w których prowadzi biznes. Na razie jest to sieć typowo poznańska, ale nikogo nie zdziwi zapewne fakt otwarcia kolejnego lokalu już w innej miejscowości. Innowacyjność w zakresie tworzenia menu, bardzo przychylnie dla zamawiających określone godziny otwarcia i zaangażowanie w rozwój dobrze wróżą tej sieci. Rozmieszczenie lokali na terenie stolicy Wielkopolski ułatwia także dostarczenie zamówienia w ciągu krótkiego czasu. Oczywiście, jak wiele innych lokali podobnego typu Fresh Pizza nie ogranicza się do klasycznego włoskiego dania. Aby usatysfakcjonować jak największą liczbę zamawiających oferuje także dania innych kuchni, nie zatracając przy tym głównego profilu działalności.

Ciekawe menu Fresh Pizza

W celu przyciągnięcia zamawiających lokale gastronomiczne stosują przeróżne metody. Chyba najskuteczniejszą z nich jest zaoferowanie czegoś, czego nie ma konkurencja. W przypadku sieci Fresh Pizza elementem przykuwającym uwagę jest zupełnie odmienna od powszechnie znanych kategoria pizzy. Mowa o pizzy faszerowanej. Są to dwa kawałki ciasta, pomiędzy które włożono farsz, a na górze umieszczono składniki. Pizza ta oferowana jest w trzech rozmiarach (33, 42 i 50 cm średnicy). Spośród wariantów polecanych przez szefa kuchni wymienić należy Fresh special, bacon oraz Zbójnicki farsz. Do pierwszej przygotowano farsz z sosu czosnkowego, sera, kebabu i pieczarek, a na wierzchu umieszczono sos pomidorowy, ser, paprykę i cebulę. Druga z nich w środku mieści sos, ser, mięso wołowe mielone, cebulę, salami peperoni i boczek wędzony, na górze zaś ułożone są sos, ser, mięso mielone wołowe oraz oregano. Ostatnia z nich przygotowana została w oparciu o farsz z sosu ostrego, sera, szynki, salami, kebabu, papryki i papryki jalapenos, zaś wierzchnią warstwę stanowią sos, ser, mięso mielone wołowe, boczek, kabanos, czosnek i oregano. Jeśli żadna z propozycji nie przypadnie nam do gustu, to możemy stworzyć własne farsz i wierzch, do których użyć można po cztery składniki. 

Szybka dostawa z Fresh Pizza

Jeśli mamy chęć na bardziej tradycyjną wersję, to można wybrać jedną z pięćdziesięciu klasycznych pizz, dostępnych w czterech rozmiarach. Oprócz wymienionych wcześniej  możemy zamówić też najmniejszą o średnicy 23 cm. Wersja Ulubiona służy do skonstruowania indywidualnego dania. Amerykańskie inspiracje w menu odnajdziemy w części „American chicken”. Tu znalazły się skrzydełka kurczaka w panierce, polędwiczki panierowane oraz ich miks. Jeśli zamówimy zestaw, to oprócz nich otrzymamy też frytki. Tortilla box zawiera stripsy, skrzydełka, frytki, sos bbq oraz napój 0,33 l. Największy Mega box zawiera po 15 skrzydełek i polędwiczek, podwójne frytki i sos oraz litrowy napój. Można też zamówić którąś z sałatek (grecką, kebab, shoarma, strips, hawajską i Cezar) oraz dania mięsne. Należą do nich kebab (delikatne mięso z kurczaka pieczone na szpikulcu), shoarma wieprzowa (mięso orientalnie przyprawione) oraz chicken, czyli polędwiczki z kurczaka w chrupiącej panierce. Ich porcje występują w dwóch rozmiarach wagowych. Całość zamówienia można uzupełnić o dostępne napoje.