Zaloguj się

Zamów z Fun Pizza Katowice

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Fun Pizza w Katowicach – tu się kroi dużo zabawy!

Niewiele jest dań, które przynoszą tyle radości z jedzenia, co pizza. Jest tak z kilku powodów, po pierwsze pizze je się rękami, co nie tylko jest wygodne, ale także zaostrza apetyt. Po drugie mamy pełną kontrole smaku gdyż wybieramy tylko takie składniki, na, które akurat mamy ochotę. I po trzecie można ją łatwo podzielić w gronie przyjaciół a jak wiadomo w dobrym towarzystwie wszystko smakuje lepiej. Fun Pizza w Katowicach zdaje sobie z tego sprawę, dlatego ich pizza to nie tylko pyszny posiłek, ale także niezapomniane przeżycie, które będziecie chcieli powtarzać wielokrotnie. Jak donoszą ostatnie badania jedzenie pizzy przynosi nam nie tylko dużo radości, ale także może określić dominujące cechy naszego charakteru. Można to poznać po sposobie jej jedzenia. A Ty pizzę trzymasz w rękach czy kroisz sztućcami na talerzu? Zamów swoja pizze z Fun Pizza w Katowicach i jedz ją jak chcesz.

 

 

Naukowcy robią badania na temat absolutnie wszystkiego, więc przyszedł czas również na pizzę. A dokładnie chodziło o to, w jaki sposób jemy pizzy może określić najważniejsze cechy naszego charakteru. W ostatnim czasie bardzo ciekawe wyniki badań opublikowała Patti Wood, specjalistka od mowy ciała, która stwierdza, że są cztery główne sposoby jedzenia pizzy a co za tym idzie tyle samo typów osobowości. Pierwszym z nich jest składanie kawałka na pół. Takie osoby to zazwyczaj tzw. inicjatorzy, z osobowością dominującą. Oznacza to, że ich osobowość pozwala im robić wiele rzeczy naraz a także nieobce jest im zamiłowanie to przygód i ryzyka. Jedynym minusem takich cech może być szybkie tracenie zainteresowanie, ale nie jest tak w przypadku pizzy gdyż ona u takich osób znika bardzo szybko. Kolejny sposób, dość kontrowersyjny, to jedzenie pizzy zaczynając od brzegów. Być może takie osoby chcą się pozbyć wpierw suchej części by później delektować się ciągnącym się środkiem? A może po prostu to ich moment na pokazanie swojej odmienności. Tacy ludzie chcą wyznaczać nowe trendy. Wolą wpływać na innych niż nimi przewodzić. Z tym wszystkim idzie w parze pewna teatralność, przerysowane zachowanie i bycie w centrum uwagi. Poza pokazaniem własnej indywidualności osoby te chcą również wzbudzać podziw. W Fun Pizza w Katowicach nikt nikogo nie ocenia, więc jedz swoją pizzę jak chcesz! A zamówisz ją z Fun Pizza w Katowicach poprzez stronę PizzaPortal.pl. 

Fun Pizza w Katowicach – krój lub gryź.

Pora na fanów sztućców podczas jedzenia pizzy. To trzecia kategoria ludzi i ich sposób na pizzę. Czy jest to strach przed pobrudzeniem sobie rąk czy też koszuli? Niekoniecznie! Chociaż rzadko, kiedy prawdziwego Włocha można złapać na jedzeniu pizzy przy pomocy sztućców, jest to bardziej zależne od charakteru niż kraju pochodzenia. Według Patii Wood taki typ osobowości to – pomocnik. Taka osoba jest stabilna, niezawodna, lojalna i świetnie organizują imprezy gdyż chcą by wszyscy byli zadowoleni. Podczas jedzenia pizzy ogarnia ich spokój, więc wolno spożywają pizzę kawałek po kawałeczku, aby taki posiłek przyniósł im jak najwięcej radości.  Dobrze zjeść pizzę w towarzystwie tej osoby gdyż prawie zawsze pozwoli Wam zjeść ostatni kawałek bez zbędnych kłótni i losowania. Ostatni typ ten, który je pizzę najzwyczajniej na świecie, czyli bierze kawałek i gryzie go od węższego rogu trójkąta. Taka osoba używa w życiu najprostszych oraz sprawdzonych sposób. To tzw. korektorzy, którzy za każdym razem działają tak samo, perfekcyjnie, ponieważ tylko wtedy wszystko idzie zgodnie z planem. Z Fun Pizza w Katowicach pizzę zamówisz do domu, więc nikt poza Tobą nie będzie widział jak jesz pizze, więc to wszystko nieistotne. A zamówisz ją z Fun Pizza w Katowicach za pośrednictwem strony PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona. 

Fun Pizza w Katowicach – zabawa smakiem!

Pizza to świetny posiłek, który przynosi dużo radości. W szczególności w Fun Pizza w Katowicach gdyż nie trzeba podczas jedzenia myśleć o wydanej na nie sumie, ponieważ do syta można się tam najeść już za 14zł. Menu Fun Pizza w Katowicach rozpoczynają kompozycje specjalne z podziałem – dla niej i dla niego. Każda pizza w tej kategorii ma swój oryginalny zestaw składników, które są najczęściej wybierane przez kobiety lub mężczyzn. Kolejne sekcje są podzielone na placki z konkretną ilością składników. Ma to za zadanie ułatwić oraz przyspieszyć nasz wybór. Dzięki zabawnej grze na odwrocie pudełku od pizzy w łatwy sposób rozstrzygniecie, kto dostaje ostatni kawałek.  W menu Fun Pizza w Katowicach znajdziemy również sałatki, które serwowane są w towarzystwie paluchów drożdżowych. Zamów z Fun Pizza w Katowicach z dostawą do domu już teraz!