Zaloguj się

Gang Leona. Zamów z dostawą do domu!

Wpisz adres dostawy i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Wypróbuj jedzenia z nowej sieci pizzerii prosto z miasta włókniarzy!

Przodujące sieci restauracyjne w Polsce to te, w których można zamówić przede wszystkim tradycyjne jedzenie domowe oraz pizzę. Właśnie o te ostatnie danie oparte jest menu Gangu Leona. To kolejna sieć wywodząca się z Łodzi. Okazuje się, że dawne „miasto włókniarzy” znalazło metodę na rozwijanie sieci restauracji i staje w szranki z mocną konkurencją wywodzącą się  ze znacznie zamożniejszych miast. Jak widać dobry pomysł nie zawsze musi wiązać się z dużym kapitałem. Dlatego też restauracje Gangu Leona znajdziemy nie tylko w województwie łódzkim, ale także w Poznaniu, Radomiu czy Opatówku.

Dostawa z Gangu Leona opanowana do perfekcji

Oprócz dobrego pomysłu i smacznych potraw najistotniejszym elementem sieci nastawionej na dostarczanie jedzenia pod wskazany adres, jest opanowanie tego ostatniego elementu nieomalże do perfekcji. W XXI wieku jednym z najistotniejszych czynników dla ludzi jest czas. Im mniej upłynie go od złożenia zamówienia do dostarczenia jedzenia, tym większa szansa na sukces. Dlatego właśnie na ten element położono szczególny nacisk, zatrudniając do tego wymagającego zadania osoby o wysokim poziomie umiejętności w zakresie jazdy i stawiające na punktualność.

Niezależnie od tego czy dowóz ma miejsce w Łodzi, stolicy Wielkopolski czy w Strykowie, musi być zrealizowany w określonym czasie. A dowozić jest co. Oferta zawarta w jadłospisie nie jest wcale mała. Pizze podzielono w zależności od ilości składników, które zostały użyte do jej przygotowania. W każdej znajdziemy ciasto tradycyjne, sos pomidorowy, mieszankę serów i oregano. Nazwy powiązane są z imionami i zastanawiać się można, czy to ukłon czy zemsta wobec osób noszących dane imiona! Tradycyjna pizza, to Dziewczyna Leona Marycha. Wersja z szynka i pieczarkami, to Brat Leona Kapuś. Przysłowiowego konia z rzędem temu, kto po nazwie Ślepy Lolo dojdzie do tego, że chodzi o pizzę z salami i oliwkami.

Bogate menu, w którym jest nie tylko pizza!

Nie mniej ciekawie prezentują się pizze z trzema składnikami. Romek Donosiciel, to wariant z kukurydzą, groszkiem i pomidorem. W Zakręconym Marku znajdziemy salami, peperoni i paprykę, a Komisarz Ciapak, to pizza z trzema dowolnie wybranymi składnikami. Podobne zasady dotyczą pizzy czteroskładnikowej. Z Ksawerego Wytrycha musiał być niezły ananas, skoro właśnie ten owoc, obok szynki, pieczarek i krewetek, stanowi składnik pizzy. W pizzach Tęgiego Leona znalazły się najbardziej rozbudowane warianty włoskiego dania.

Jeśli preferujemy pizzę włoską, to powinniśmy skorzystać z możliwości zamówienia Tepisty (pulpa pomidorowa na bazie świeżych pomidorów, biała mozzarella, świeża bazylia) bądź Assassino (jak powyżej, wzbogacona o szynkę parmeńską, świeżą rukolę, pomidorki koktajlowe i tarty parmezan). W karcie dań znajdziemy też pizze słodkie (Słodki Dominik, Niewinna Natalia czy Szurnięta Karolina). Jeśli mamy ochotę na danie inne niż pizza, to możemy zamówić tosty (Mała lub  Duża Łapówka) albo sałatki (Grecka i Królewska, ta ostatnia z sałatą lodową, kurczakiem, pomidorem, ogórkiem konserwowym, kukurydza i sosem vinegret). Nie brakuje także stripsów i nuggetsów oraz frytek. Dla osłody można zamówić któryś z deserów lodowych, kawę mrożoną albo napoje.