Zaloguj się

Centrum Handlowe Oliwa Gdańsk

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Centrum Handlowe Oliwa służy mieszkańcom Trójmiasta już od ponad dekady. Zlokalizowane jest na północy Gdańska, tuż przy główniej arterii łączącej ze sobą trzy miasta. Dlatego na zakupy tutaj przyjeżdżają również osoby z Gdyni oraz niedalekiego Sopotu. W galerii znajduje się market budowlany, sklepy z artykułami wyposażenia oraz wystroju wnętrz. Niewątpliwą atrakcją jest  duży sklep ze sprzętem RTV AGD. W obiekcie znajdują się także biura i punkty usługowe. Choć nie jest to typowa galeria, w której szuka się rozrywki i relaksu, przygotowując ofertę dla swoich gości Centrum Handlowe Oliwa uwzględniło restauracje.

Centrum Handlowe Oliwa - dla domu i podniebienia

W znajdującym się w kompleksie przyjemnym lokalu można odpocząć po trudnych wyborach nad najlepszymi żeberkami w Trójmieście. Podejmowanie decyzji, czy kupić jasnoszarą czy raczej grafitową wykładzinę do salonu potrafi wyczerpać największego pasjonata urządzania wnętrz. W Centrum Handlowym Oliwa jedzenie to dobra okazja do tego, by nabrać sił przed kolejnym etapem zakupów. Menu jest na tyle różnorodne, że można tu znaleźć zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i nowatorskie propozycje, które przypadną do gustu wielbicielom oryginalnych smaków. Co kilka miesięcy w menu wprowadzane są zmiany. Pojawiają się dania sezonowe i efekty nowych poszukiwań kulinarnych sympatycznych właścicieli. 

Jedzenie z dostawą? Również w CH Oliwa!

Gdańska galeria nie pretenduje do roli centrum gastronomii, z którego można zamawiać dania z dostawą. Centrum Handlowe Oliwa z jego doskonałą lokalizacją i smakowita ofertą kulinarną to jednak nie lada gratka dla mieszkańców okolic. Na szczęście właściciele tamtejszej restauracji deklarują, że otwarci są na wszelkie zamówienia, w tym nietypowe. Zajmują się także cateringiem, z sukcesem obsługując imprezy okolicznościowe. Zamówienie ulubionego dania na wynos w Centrum Handlowym Oliwa nie jest zatem problemem. Przeciwnie, można skorzystać z obszernego menu lub poprosić wymarzone danie na specjalne zamówienie. A potem cieszyć się nim w domowym zaciszu.