Zaloguj się

Galeria Bałtycka Gdańsk

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Bałtycka to jedno z największych centrów handlowych w Gdańsku. Dzięki doskonałej lokalizacji od kilkunastu lat jest celem wizyt tysięcy klientów z całego Trójmiasta. Galeria mieści się bowiem przy alei Grunwaldzkiej, czyli przy głównej arterii komunikacyjnej aglomeracji, a zarazem drodze wojewódzkiej. Centrum może poszczycić się rekordową ofertą sklepów i punktów usługowych, których na 45 tysiącach m2 powierzchni znajduje się ponad 200. Klienci mają do dyspozycji zarówno popularne sieciówki, jak i butiki z ekskluzywnymi markami odzieżowymi. Nie brak także drogerii, salonów jubilerskich, sklepów ze sprzętem RTV i AGD, wyposażeniem wnętrz – i wielu innych.

Galeria Bałtycka - jedzenie na miejscu i nie tylko

W centrum klienci mogą liczyć na wiele udogodnień, od komfortowego parkingu po darmowe wi-fi. W trakcie wizyty w galerii można oddać garderobę do pralni czy umyć samochód. Rodziców z dziećmi ucieszy możliwość pozostawienia pociech w strefie zabaw na czas zakupów. Naprzeciw różnorodnym potrzebom gości wychodzą także restauracje w Galerii Bałtyckiej. Wybór lokali zadowoli rozmaite gusta – miłośników dań włoskich i meksykańskich, wielbicieli soczystych mięs i zwolenników lekkostrawnej kuchni. Odwiedzający mają szeroką ofertę szybkich dań, które można wygodnie zjeść w trakcie wyprawy po sklepach. Mogą też odpocząć w strefie gastronomii i wypić filiżankę krzepiącej kawy. 

Galeria Bałtycka - restauracyjna sztuka

Jedzenie w Galerii Bałtyckiej podczas zakupów może być wielką przyjemnością, ale nie wszyscy lubią spożywać posiłki wśród tłumów. Wiele osób zainteresuje możliwość skorzystania z gastronomicznej oferty centrum w domowym zaciszu. Liczne restauracje przy alei Wyzwolenia serwują dania na wynos, a dzięki doskonałej lokalizacji dostawa z Galerii Bałtyckiej dostępna jest dla wielu trójmiejskich dzielnic. Osoby, które mają w gdańskim centrum handlowym swoje ulubione restauracje mogą odszukać ich z łatwością na stronach PizzaPortal i z pomocą intuicyjnego interfejsu złożyć szybkie zamówienie.