Zaloguj się

Manhattan Gdańsk

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan to miejsce trwale wpisane w tkankę miasta. Mimo konkurencji, jaką stanowi dla niego Galeria Bałtycka, ma rzeszę swoich wiernych klientów. Przyciąga ich nie tylko 70 sklepów i lokali usługowych. W ośmiokondygnacyjnym budynku mieści się przychodnia medyczna, apteka, salon fryzjersko-kosmetyczny, myjnia samochodowa, klub fitness, szkoły języków obcych, kręgielnia, a także – unikalne w skali Trójmiasta – Teatr Znak, Gdańska Szkoła Artystyczna oraz  bardzo popularna wśród gdańszczan Biblioteka Manhattan. Można tu swobodnie krążyć między regałami z książkami i zupełnie zapomnieć o tym, że wokół toczy się życie, a zaraz za rogiem jest mnóstwo sklepów. To jednak nie wszystko. W GCH Manhattan jedzenie również potrafi zawrócić w głowie i sprawić, że zapomina się o całym świecie.

Manhattan Gdynia - więcej niż centrum handlowe

GCH Manhattan to średniej wielkości galeria, dlatego oferta gastronomiczna jest tu nieco skromniejsza niż w innych typu obiektach w Trójmieście. Niemniej może ona zaspokoić różnorodne oczekiwania klientów, a jej jakość dorównuje standardom obowiązującym w centrum miasta. W GCH Manhattan restauracje oferują szybkie dania, które można spożyć na miejscu lub wziąć na wynos. Klienci chętnie kupują tu jedzenie na wagę, samodzielnie komponując swoje posiłki. W miejscowym bistro znaleźć można sezonowe menu. Nie brak też w Manhattanie świeżo wyciskanych soków i koktajli, a do włoskiej kawy warto zamówić pyszne domowe ciasto.

Jedzenie z dowozem prosto z Manhattanu

Centrum handlowe wychodzi również naprzeciw potrzebom tych swoich klientów, którzy w danym czasie nie mogą dotrzeć na aleję Grunwaldzką, a pragną zjeść posiłek z jednej z ulubionych restauracji. Dostawa z GCH Manhattan jest jak najbardziej możliwa i chętnie korzystają z niej zarówno mieszkańcy Wrzeszcza, jak i pracownicy okolicznych biur czy studenci z osiedli akademickich. Jedzenie na wynos to przecież idealna opcja dla zapracowanych, zniechęconych przedzieraniem się przez miejskie korki albo tych, którzy zamiast gotować obiad, mają po prostu ochotę obejrzeć ulubiony serial.