Zaloguj się

Centrum Riviera Gdynia

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Centrum Riviera to największa galeria handlowa w Gdyni oraz jedna z największych na Pomorzu. Przy projekcie budynku uwzględniono jego malowniczą lokalizację tuż przy Wzgórzu Św. Maksymiliana. Fasada ma przypominać formą ukształtowanie najbliższego terenu. Niedawno umieszczono na niej konstrukcje, po których ma piąć się bluszcz. Docelowo ma on pokryć wszystkie ściany zewnętrzne, nadając im niepowtarzalny charakter. Na ponad 100 tysiącach m2 powierzchni użytkowej budynku znajduje się około 250 sklepów, lokali usługowych oraz zapewniających szeroko pojętą rozrywkę (od multipleksu, po place zabaw dla dzieci). Atutem gdyńskiej galerii jest także oferta gastronomiczna, w której każdy może znaleźć propozycję dopasowaną do swoich potrzeb – profil restauracji w Centrum Riviera jest bardzo zróżnicowany.

Centrum Riviera - jedzenie na szybko

Miłośnicy szybkiej kuchni znajdą ulubione dana w jednym z lokali typowo fastfoodowych. Cieszy fakt, iż obok burgerów i frytek, znalazły się również zdrowe, lekkostrawne opcje, jak np. sałatki. Wegetarianie nie wyjdą stąd z pustymi brzuchami, ponieważ także dla nich przygotowana została interesująca oferta gastronomiczna. Podobnie jak fani kuchni azjatyckiej, którzy z pewnością skierują swoje kroki również tutaj. Kawiarnie i cukiernie zapraszają gości do odpoczynku przy filiżance kawy i deserze. Udając się do Centrum Riviera, jedzenie warto uwzględnić w swoim planie wizyty, aby przekonać się osobiście, jak wiele jest tu propozycji.

Gdyńskie Centrum Riviera - restauracje z dostawą

Jeżeli jednak zakupy mogą poczekać, a posiłek wolimy zjeść z dala od tłumów kupujących, dania z oferty gastronomicznej można zakupić z dostawą do domu. Z Centrum Riviera dostawa nie potrwa długo, gdyż jest ono położone 300 metrów os ścisłego centrum Gdyni. To dobra opcja zarówno dla osób żyjących w pośpiechu, jak i dla tych, które zamiast tracić czas w kuchni, chcą spędzić leniwe popołudnie oglądając seriale. Zróżnicowanie oferty gastronomicznej pozwala na dopasowanie jej do indywidualnych gustów i potrzeb. A że miasto nie jest duże, ulubione danie może być pod naszymi drzwiami w niedługim czasie!