Zaloguj się

Restauracja włoska w Gliwicach

Wpisz adres i znajdź włoskie restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Restauracja włoska Gliwice - zamów jedzenie z dowozem gdzie chcesz

Olśniewające zabytki, renesansowe malarstwo, muzyka Vivaldiego, filmy Felliniego, Sophia Loren, Claudia Cardinale i Alessandro Del Piero…? Jesteśmy pewni, że gdyby urządzono ogólnoświatową ankietę: Za co najbardziej kochasz Italię? to na pierwszym miejscu znalazłaby się pizza! Włoska kuchnia, w której niepodważalny prym wiedzie pizza, jest najpopularniejszą kuchnią na świecie. Włosi kochają jeść i z zajęcia tego uczynili sztukę i filozofię, którą „zarazili” cały glob. Dostawa z włoskich restauracji w Gliwicach to wspaniała okazja do cieszenia się kulinarnymi osiągnięciami z półwyspu apenińskiego. Jeśli kolacja we dwoje w Gliwicach, to tylko z włoskimi potrawami z dowozem, bo pamiętajcie: nie ma nic bardziej romantycznego od włoskiego jedzenia.

Włoskie? Najlepiej z dostawą!

Soczyste pomidory, oliwa z oliwek, oryginalne włoskie wędliny, parmezan, mozzarella, owoce morze i aromatyczne przyprawy: bazylia, rozmaryn, estragon, oregano. W dostawie z włoskich restauracji z Gliwic odnajdziecie wszystkie najbardziej charakterystyczne składniki włoskiej sztuki kulinarnej i doświadczycie smaku, od którego ciężko się nie uzależnić. 

Najlepsze restauracje w Gliwicach

Pizzeria-Restauracja Da Italia oferuje blisko 30 rodzajów pizzy, a wśród nich Familiare, którą zachwyciłaby się nawet rodzinka Soprano: anchois, bakłażan, czosnek, kapary, oliwki i karczochy…po prostu deliziosa! jak krzyknęliby Włosi. W ofercie restauracji znajdują się także włoskie makarony i dania z mięsa i ryb (sandacz w sosie maślano-cytrynowym…mmm…). Biesiadowo, Da Grsso, Pizzeria Vinci, Piwniczka – włoskie restauracje mają różne oblicze, różne menu i specjalności, ale łączy je pasja i troska o to, abyście najedli się smacznie i do syta.