Zaloguj się

Gurin Sushi. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Gurin Sushi – szybko zamawiaj, jedz wolno!

Slow food powstał we Włoszech, ale obecnie można się spotkać z tym ruchem na całym świecie. Wspiera on celebrowanie jedzenia, pielęgnuje jego smak oraz promuje regionalną naturalną żywność. Dania mogą być przygotowane szybko, ale z dbałością o najmniejsze szczegóły, a zjedzone powoli by poczuć każda nutę smakową. Do tego nurtu świetnie wpisuje się, sushi, które możecie zamówić z Gurin Sushi poprzez stronę PizzaPortal.pl.

 

Jakie warunki musi spełniać produkt by zaliczać się do ruchu slow food? Jest kilka wymogów. Po pierwsze musi bazować na naturalnych składnikach, wszystkie sztuczne dodatki odpadają. To samo tyczy się konserwantów, których nie może być w danym produkcie. Kolejną rzeczą jest produkcja, która musi się odbywać w tradycyjny i unikalny sposób. Ruch slow food stara się walczyć z powtarzalnością, co w przypadku jedzenia jednolity smak. Tak niestety jest zazwyczaj przy masowej produkcji. Dzisiejszy świat jest bardzo zabiegany jednak warto na chwilę przystanąć i po delektować się smakiem dobrego jedzenia, do tego zachęca ruch. Oryginalny smak potraw ma zostać zachowany, więc szynka ma smakować jak szynka, soki muszą być wyciskane z prawdziwych owoców. W Polsce slow food też jest popularne. Promuje nasze regionalne produkty, również na świecie. Chociaż sushi to nie Polska potrawa to również wpisuje się ten nurt. No, bo jest coś bardziej naturalnego w smaku niż surowa ryba z dodatkiem ryżu i np. glonów. Warto spróbować tego japońskiego slow food, gdyż niesie ono za sobą same korzyści zdrowotne. Gurin Sushi serwuje je w najlepszej formie i tylko z świeżych produktów.  Teraz można zamówić z Gurin Sushi korzystając z pomocy dedykowanej aplikacji na smartfona, którą można pobrać ze strony PizzaPortal.pl.

Gurin Sushi – slow food po polsku!

W Polsce również promuje się produkty regionalne. Najbardziej znanym jest wszystkim dobrze znany oscypek lub oszczypek. Jest on doceniany przez swoje wyjątkowe walory smakowe w Polsce oraz za granicą, wszędzie tam gdzie działa ruch slow food. To jednak nie jedyny ser, jakim możemy się pochwalić. Popularnością cieszą się także bundz oraz bryndza. Wszystkie wspomniane sery produkowane są z mleka owczego, czasem z dodatkiem krowiego. W ich produkcji specjalizują się takie regiony jak: Podhale, Sudety i Bieszczady. Poza nabiałem w polce produkuje się całą gamę produktów, które zaliczają się do ruchu slow food. Są to m.in. przetwory owocowe produkowane bez użycia konserwantów jak np. konfitura malinowa Anny Langowskie, powidła świeckie Towarzystwa Przyjaciół Dolnej Wisły. Mamy w naszej ofercie takie rarytasy jak nalewki, winiaki i miody pitne, które do dzisiaj wyrabiane są wg staropolskich receptur. Do tego w parze idą jeszcze wędliny jak kiełbasa Lisiecka Stanisława Mądrego. Wszystkie te produkty cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Ciężko jednak przekonać wszystkich, aby korzystali właśnie z tych produktów, gdyż wciąż są one sporo droższe od tych na każdej sklepowej półce. Na szczęście są jeszcze koneserzy, którzy Wielą dadzą za spróbowanie oryginalnego smaku. Zamów z dostawą z Gurin Sushi, które też serwuje prawdziwe smakowe rarytasy.

Gurin Sushi – menu po dobrej stronie…

Naszą przygodę z menu Gurin Sushi powinniśmy rozpocząć od przystawek, których jest tutaj cała masa. Do wyboru mamy przystawki morskie jak tatar z łososia, kalmar w panko, krewetki w tempurze a nawet rybną wersję Ramenu z grillowany łososiem. Jest tam również coś dla wielbicieli drobiu – Torino karge, czyli smażone udko z kurczaka w chrupiącej panierce. Pora na gorący wywar. Zupy w menu Gurin Sushi zaskoczą Cię swoim smakiem jak np. pikantna, Kim-chi z dodatkiem kiszonej kapusty pekińskiej, marchewki, grzybów mung, pomidorów, pora i cebuli. Zanim przejdziemy do sushi warto zainteresować się daniami głównymi, które są serwowane na ciepło. Ulubioną potrawą klientów tej kategorii są polędwiczki wieprzowe podawane z ryżem jaśminowym lub makaronem sobe. Jeżeli chodzi o tytułowe sushi to do wyboru mamy takie rodzaje jak: Nigiri, Hosomaki, Uramaki, Futomaki a także sashimi. Do każdego z wymienionych powyżej dań warto zamówić dodatek w postaci sałatki np. z krewetkami. Zamów już teraz z Gurin Sushi z dostawą do domu lub pracy swój następny posiłek i ciesz się smakiem swoich ulubionych potraw!