Zaloguj się

Pizza Dominium Warszawa - zamów z dowozem do domu

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Włoska uczta z PizzaDominium w Warszawie

Stolica zasługuje na naprawdę dobre restauracje. Nie tylko, dlatego, że znajduje się w samym centrum Polski i jest odwiedzana przez przedstawicieli wielu kultur, ale również z uwagi na ilość głodnych brzuchów, które co dzień stołują się w setkach lokali, często już od wczesnych, porannych godzin. Z pewnością mieszkańcom Warszawy nie łatwo sprostać, jeśli chodzi o smakowe doznania. Niektórzy organizują naprawdę szerokie kampanie skierowane do klientów, byleby któryś z nich zechciał odwiedzić ich restaurację. Pizza Dominium ma na to lepszy, sprawdzony sposób. Do wstąpienia w nasze progi zachęcamy kuszącym aromatem wydobywającym się z kuchni oraz znajomością idealnych receptur na włoskie przysmaki. Masz ochotę na pizzę, makaron bądź calzone? Chcesz posmakować prawdziwie śródziemnomorskich dań? Odwiedź lokale Pizza Dominium w Warszawie. Naprawdę nie trudno nas znaleźć. Jesteśmy obecni w wielu punktach stolicy. Szukaj ich m.in.: na Kruczej, Ochocie, Saskiej Kępie, Międzylesiu, czy Ursusie. Restauracji mamy jednak znacznie więcej. A jeśli wolisz zjeść coś z dowozem znajdź nas online, szybko i łatwo zamówisz coś smacznego.

Pizza Dominium Warszawa – ukłon w stronę tradycyjnego, włoskiego smaku.

Wiesz, czym charakteryzuje się kuchnia włoska? To połączenie świeżości składników z wyrazistymi aromatami. Nie brakuje w niej warzyw i przypraw, a podstawą dań są przede wszystkim produkty mączne. Tu prym wiodą makarony, pizza, różnorodne placki i wyroby chlebowe. Mieszkańcy Itali są bardzo przywiązani do swojej tradycji kulinarnej, stąd każdy szanujący się restaurator strzeże receptury swoich dań, dokładnie jak my w Pizza Dominium. Nawet babcie i matki przygotowując obiady, czy przekąski posługują się długoletnimi przepisami. Często obszerne księgi, je zawierające, są prawdziwym skarbem w rodzinnych zbiorach.

Choć specjały włoskiej kuchni zazwyczaj przygotowuje się dość łatwo i szybko, to jednak znalezienie odpowiednich składników i sposobu ich przygotowania z wyczuciem i smakiem, stanowi poważne wyzwanie. Pizza Dominium potrafi mu sprostać. Jesteśmy siecią restauracji specjalizującą się właśnie w takich daniach. Nie rozmieniamy się na drobne próbując serwować potrawy z różnych stron świata. Wiemy, że śródziemnomorskie smaki są pożądane przez wielu, więc to im oddaliśmy swoją pracę, pasję i serce. Stale udoskonalamy nasze menu, tak by oferta pizzerii dostosowywała się do gustów naszych klientów. Co możesz znaleźć w karcie dań Pizza Dominium Warszawa?

Włoskie przysmaki w Warszawie - zaprasza Pizza Dominium

Menu w Pizza Dominium przepełnione jest italijskimi smakami. Najbardziej popularna jest u nas oczywiście pizza. Jej doskonałe ciasto tworzone jest przez najlepszych kucharzy. By zaspokoić wiele podniebień stworzyliśmy je w wersji cienkiej, grubej bądź tradycyjnej. Dodatki możesz wybrać
z oferty bądź dostosować je do własnych potrzeb. Masz ochotę na coś mięsnego? Polecamy Primaverę, Hamburger bądź Americanę. Dla łagodniejszych podniebień odpowiednie będą: Hawajska, Toscana lub Funghi.

Po za pizzą mamy oczywiście inne włoskie dania. Rozsmakuj się w naszych makaronach. Serwujemy te bardziej klasyczne smaki jak: Bolognese, czy alla Carbonara, ale mamy również coś bardziej nowoczesnego: Penne Fra' Diavolo lub Tagliatelle solo verdure.  A może wolisz calzone? Mamy wersje wegetariańskie, np. Parma e Rucola i nieco bardziej ostre, jak Calzone Interno Ricco. Wszystko odpowiednio doprawione, by wydobyć z warzyw i mięsa najlepsze aromaty.

Zrobiłeś się głodny? Nic dziwnego, włoska kuchnia wciąga od samego czytania o niej. Mamy dla Ciebie sposób na szybkie zaspokojenie apetytu, odwiedź jeden z lokali Pizza Dominium w Warszawie bądź zamów jedzenie z dowozem. Z pewnością zjesz smacznie i do syta. Zapraszamy!