Zaloguj się

Zamów z Gusto Notte Gdańsk

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów z dowozem z Gusto Notte w Gdańsku

Pizzę najchętniej spożywamy w porze obiadowej lub wieczorem. Ze względu na rodzaj posiłku niewielu amatorów włoskiego dania skusi się na nie od samego rana. To zrozumiałe, w naszym obszarze kulturowym, który dotyczy także spożywania posiłków, przywykliśmy do spożywania przed południem lżejszych potraw. Stąd tez ciężko znaleźć lokale, które w swym jadłospisie oferują pizzę i otwierają swe podwoje skoro świt. Łatwiej znaleźć takie, które tuż przed świtem się zamykają. A nawet o świcie. Do takich należy sieć pizzerii Gusto Notte w Gdańsku. Skoncentrowała się ona na realizacji zamówień od „nocnych Marków”. Otwierana jest w porze dawnej telewizyjnej dobranocki, a zamykana w momencie, gdyż część z nas jeszcze nie kładzie się spać, a część powoli zaczyna otwierać oczy.  Szczególnie cieszy to osoby, które np. w weekendy lubią przebywać w towarzystwie nieco dłużej, a znalezienie restauracji gotowej zrealizować zamówienie po północy wcale nie jest łatwe. Jeśli życie zmusi nas do zamówienia jedzenia w późnych godzinach nocnych warto wejść na Pizzaportal.pl i znaleźć jeden z lokali Gusto Notte, który zrealizuje zamówienie. Proponowane dania powinny usatysfakcjonować nawet najbardziej wybrednego miłośnika pizzy.

Włoskie menu w Gusto Notte

Wiadomo nie od dziś, że ilu Polaków, tyle opinii. Niektórzy twierdzą wręcz, ze tych opinii jest więcej niż zgromadzonych w jednym miejscu naszych rodaków. To samo dotyczy jedzenia. Każdy z nas ma ulubione smaki, przepisy i najlepiej by było, gdyby każdy mógł skomponować własne danie. Na przeciw takim oczekiwaniom wychodzą właśnie twórcy jadłospisu pizzerii Gusto Notte. W pierwszej kolejności zachęcają zamawiających do skomponowania własnej pizzy. I nie chodzi w tym przypadku tylko o to jakiego sera dodać, czy lepsza będzie rukola czy papryczki jalapeno, ale także o wielkość zamawianego dania. Do wyboru mamy różnej wielkości pizze. Poczynając od własnej kompozycji mini-mini, mini, poprzez midi, a kończąc na maxi i super. W każdym przypadku znajdziemy oczywiście ser i sos, ale ilość dodanych składników waha się od jednego w najmniejszej,  do pięciu w największej wersji. Tylko totalny malkontent nie będzie zadowolony z takiego rozwiązania, a jeśli będzie pizza  smakowała także współbiesiadnikom, na nas może spaść część splendoru należnego kucharzowi. Zawsze możemy powiedzieć, że on tylko miał nie zepsuć tego, co opracowaliśmy. 

Bez problemów z dostawą z Gusto Notte

Jeśli nie w głowie nam opracowywanie nowej receptury na pizzę, możemy skorzystać z której z propozycji z karty dań. Klasyczne warianty pizzy otwiera oczywiście magherita. Kolejne miejsca zajmują Napoli, hawajska, pepperoni i capriciosa. W wiejskiej znajdziemy sos pomidorowy, boczek, kiełbasę, cebulę i ogórka kiszonego. Gusto Notte, to ser, sos pomidorowy, pieczarki, salami, szynka, papryka i gyros. O smaku ostrej decydują pieczarki, szynka, papryka, papryka jalapeno i sos ostry. Quatro formaggio zostało przygotowane w oparciu o ser parmeza, ser brie, sos pomidorowy, ser feta i ser rokpol. Jeśli mam ochotę na pizzę z rybą albo z owocami morza można sięgnąć po tonno, quatro stagione lub marinerę. Elementy greckie odnajdziemy w Zorbie albo greckiej. Mexicana przypomni nam, że kuchnia meksykańska słynie z używania czerwonej fasoli, ostrego sosu i papryki jalapeno. Zwolennicy tradycji włoskiej nie zapomną o carbonnara, mafioso, Gambaretto, Etnie czy Romie. Przy zamówieniu można dokonać wyboru spomiędzy jednego z dostępnych sosów:  czosnkowego pomidorowego, ostrego i tysiąca wysp. Ofertę dopełniają napoje gazowane.