Zaloguj się

Hagiel Bistro. Zamów z Dostawą!

Wpisz swój adres dostawy i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Burgery, pizza, kebab, specjały kuchni japońskiej, chińskiej lub tajskiej – tak, wszyscy lubimy kulinarne podróże po świecie. Ale są takie dni (i noce), kiedy żadne jedzenie nie zastąpi nam pysznego, domowego obiadu, przygotowanego według tradycyjnych polskich receptur. Teoretycznie apetyt na domowe jedzenie zaspokoić jest najłatwiej – zawsze możemy ugotować coś samodzielnie albo uprzejmym telefonem dać mamie lub babci do zrozumienia, że chętnie wpadlibyśmy po pracy (lub szkole) na jakieś wspaniałe danie z ich stałego repertuaru. W praktyce bywa jednak równie. A to zaopatrzenie lodówki bardzo ogranicza nam pole manewru (a na zakupy tak bardzo nie chcę się iść…), a to odstrasza nas wizja długiego ślęczenia przy kuchence i późniejszej sterty naczyń do zmywania… W Warszawie świetne domowe jedzenie możecie otrzymać bez żadnego wysiłku, wystarczy, że zamówicie dostawę z Hagiel Bistro przez PizzaPortal.pl. Hagiel Bistro to niewielka sieć oferująca pyszne domowe obiady z dowozem do domów, firm, biur, placów budowy, słowem: gdzie tylko sobie zażyczycie. Macie ochotę na domowe? Zamiast angażować babcię, wejdźcie na PizzaPortal.pl i szybko i wygodnie złóżcie zamówienie online w Hagiel Bistro.

Hagiel Bistro z Dostawą

Dostawa z Hagiel Bistro w Warszawie. Nakarmią Was w dzień i w nocy

Hagiel Bistro działa w Warszawie w trzech punktach: Hagiel Bistro I na Jana Olbrachta, Hagiel Bistro II w centrum i Hagiel Bistro Ursus i Włochy przy ul. Bohaterów Warszawy; istnieje również „jednostka specjalna” pod nazwa Hagiel Bistro Nocą, skąd możecie zamawiać od środy do niedzieli między – uwaga! – 20.00 a 3 nad ranem. O ile istnienie nocnych pizzerii lub burgerowni nie dziwi już niemal żadnego mieszkańca Warszawy (a wielu bardzo chętnie korzysta z ich usług, również przez PizzaPortal.pl), o tyle nocna dostawa domowych obiadów wciąż stanowi niemały fenomen. Musicie zostać do późna w biurze? Pracujecie na nocną zmianę? A może po prostu rytm Waszego życia w ogóle nie współgra z „ogólnie przyjętym” cyklem dobowym? Od teraz żadna z tych okoliczności nie oznacza już, że musicie rezygnować ze wartościowego domowego posiłku – Hagiel Bistro dowiezie Wam każdy z serwowanych w restauracji specjałów, kiedy tyko będziecie mieli na nie ochotę i gdzie tylko zechcecie.

Sprawdź Menu w Hagiel Bistro

Menu Hagiel Bistro. Pierogi, gołąbki, a może wątróbka?

Doświadczeni, posiadający znakomity smak i pełni pasji kucharze z Hagiel Bistro przygotowują dla Was wszystkie najczęściej goszczące na polskich stołach potrawy. W menu Hagiel Bistro znajdziecie rozgrzewające zupy (np. żurek, rosół, flaczki i pomidorową), pierogi (słodkie i wytrawne, w tym te najbardziej lubiane: ruskie, z mięsem i z kapustą i grzybami), krokiety, sałatki i wiele rozmaitych zestawów obiadowych. Karkówka, kotlet schabowy, rybny filet, bitki wieprzowe, mielony, wątróbka, de volaille, golonka, placek po węgiersku i wiele innych dań, a w cenie zestawu ziemniaki lub frytki i surówka ze świeżych warzyw – wybór jest ogromny i z menu Hagiel Bistro każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Hagiel Bistro „karmi po domowemu” nie tylko pod względem przepisów i wykorzystywanych składników, ale także jeśli chodzi o rozmiary serwowanych porcji. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami. Szybki biurowy lunch, rodzinny obiad, a może jakaś większa rodzinna lub firmowa uroczystość? Dostawa z Hagiel Bistro przez PizzaPortal.pl to świetny pomysł na wiele różnych okazji.