Zaloguj się

Hand Roll Tsuru Sushi

Wpisz swój adres dostawy i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Już od wielu lat sushi stanowi jedno z najchętniej zamawianych w Polsce dań. Jedzenie sushi zazwyczaj wiąże się jednak z pewnym rytuałem – pałeczki, miseczki z imbirem, sosem sojowym i wasabi etc. – a nie zawsze dysponujemy czasem i miejscem, aby delektowaniu się sushi móc stworzyć odpowiednie „warunki” … Odpowiedź na ten problem narodziła się nie w Japonii, skąd pochodzi sushi, ale w Australii! To właśnie tam powstała moda na sushi w stylu street food (albo grab&go, jak ktoś woli) i wymyślono sushi w rolkach, inaczej handroll. Handroll to niepokrojone rolki sushi, które można trzymać w dłoniach i jeść niczym hot-doga lub tortillę. Sushi w tej postaci nie traci niczego ze swoich właściwości smakowych i zdrowotnych, zyskuje za to na wygodzie (i szybkości) jedzenia.

Dostawa z Hand&Roll Tsuru Sushi. Jakość, szybkość i smak…

„Tsuru” to po japońsku żuraw (co znajduje odzwierciedlenie także w bardzo stylowym logo sieci Hand&Roll Tsuru Sushi). Żurawie w japońskiej tradycji symbolizują szczęście i długowieczność i stanowią bardzo popularny motyw w wielu dziedzinach sztuki, np. w malarstwie czy origami – pomysł na nazwę sushi barów jest to zatem bardzo udany. Hand&Roll Tsuru Sushi jest największym na polskim rynku producentem sushi w rolkach, dla których podstawowym kanałem dystrybucyjnym są zlokalizowane w centrach handlowych „porty”. Hand&Roll Tsuru Sushi działa w kilkunastu miejscach w Warszawie (m.in. na Ursynowie, w Tesco Kabaty, Blue City, KEN Center, Royal Wilanów, Factory Annopol i Galeria Pod Dębami), a także w Piastowie i Piasecznie. Najważniejsze jest jednak to, że aby cieszyć się wspaniałym smakiem sushi w rolkach od Hand&Roll Tsuru Sushi, nie musicie nawet wychodzić z domu lub biura – wystarczy, że na PizzaPortal.pl odnajdziecie punkt zlokalizowany najbliżej Was (a dokładniej: nasz sprawny system perfekcyjnie Was w tym wyręczy), wybierzecie rolki, na które macie ochotę, i zapłacicie online (np. Blikiem) lub przy odbiorze.

Menu Hand&Roll Tsuru Sushi. Sushi rolki z dowozem sprawdzą się zawsze i wszędzie…

Oferowane przez Hand&Roll Tsuru Sushi rolki przygotowywane są z najwyższej jakości produktów, sprowadzanych do Polski bezpośrednio z Japonii, Korei i Skandynawii. Wszystkie składniki zostały starannie wyselekcjonowane i pochodzą z najbardziej ekologicznych zakątków świata, a w trosce o utrzymanie zawsze tego samego doskonałego poziomu procesy produkcyjne w Hand&Roll Tsuru Sushi prowadzone są według bardzo restrykcyjnych norm. Załogę Hand&Roll Tsuru Sushi tworzą ludzie młodzi, pełni pasji i chęci do nauki. Pod okiem najwyższej klasy sushi masterów z Japonii nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i pogłębiają wiedzę na temat japońskiej tradycji kulinarnej. W menu Hand&Roll Tsuru Sushi znajdziecie rolki m.in. z kurczakiem, krewetkami w tempurze, rekinem, pieczonym łososiem, tatarem z łososia, sałatką krabową, tilapią i wegetariańskie. Z Hand&Roll Tsuru Sushi możecie zamawiać pojedyncze rolki lub umiejętnie skomponowane, różnorodne zestawy lunchowe. Jeśli szukacie zdrowego, pełnego energii i barw, a zarazem poręcznego i łatwego do zjedzenia posiłku – dostawa z Hand&Roll Tsuru przez PizzaPortal.pl zdecydowanie powinna Was zainteresować.