Zaloguj się

Zamów z I love Pizza Gdynia

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów z dowozem z I love Pizza w Gdyni

Sześć lokali w jednym mieście robi wrażenie. Nawet gdyby była to stolica, to taki wynik żadnej sieci restauracji wstydu by nie przyniósł. Jeśli zaś okaże się, że to wynik nawet nie w mieście wojewódzkim, tym większy podziw musi budzić. Aby zadziwiać konkurencję i zamawiających trzeba się mocno starać. Po pierwsze propozycja w menu musi kusić zarówno zawartością, obfitością, ale także przystępnymi cenami. Kolejny element bez którego sukces nie byłby tak spektakularny, to godziny otwarcia. Wiadomo, że im dłużej lokal jest czynny, tym większa szansa na zdobycie kolejnych zamówień. W tym przypadku I love Pizza poszła na całość i oprócz miejsc, w których można zamówić pizzę w dzień, stworzyła lokale czynne w nocy. Co prawda sieć jeszcze nie funkcjonuje przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, ale przerwa ma miejsce w czasie, który dla miłośników włoskiego dania jest do zaakceptowania. Dlatego też ze spokojem możemy założyć, że zamówienie zostanie dostarczone w takim momencie, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Niezależnie od tego, że według badań, najodpowiedniejszym czasem dla zamówienia pizzy jest sobotni wieczór. 

Pizza na wynos z I love Pizza

Przeglądając zawartość jadłospisu sieci I love Pizza można zauważyć, że wiele nazw odnosi się do popkultury amerykańskiej. Nie ma w tym nic dziwnego. To właśnie w Stanach Zjednoczonych spożywa się w ciągu sekundy 350 kawałków pizzy, a działa w nich około siedemdziesięciu tysięcy pizzerii. Poza tym podczas, gdy na całym świecie dziewiąty dzień lutego uznawany jest za Międzynarodowy Dzień Pizzy, to w USA pomiędzy 18 a 24 stycznia celebruje się Narodowy Tydzień Pizzy. Prym wśród najpopularniejszych rodzajów pizzy wiedzie oczywiście Margherita. Mimo, że najprostsza, z najmniejszą ilością składników, to nadal utrzymuje się w czołówce najchętniej zamawianych. W USA duża popularnością cieszy się peperoni, która w I love Pizza występuje w dwóch odmianach. Pierwsza klasyczna, to ciasto z serem, sosem pomidorowym oraz podwójnym salami, a Hot Tony Pepperoni zawiera dodatkowo paprykę jalapeno oraz cebulę. Dla miłośników ostrych smaków przygotowano tez Spicy Diabolo, zawierającą ser, paprykę jalapeno, pieczarki, szynkę, salami i sos pomidorowy. Ciekawie prezentuje się pizza Royal Polish Breakfast. Skomponowano ją w oparciu o ser, bekon, jajko, kurki, pomidor, szczypiorek i sos pomidorowy.

Międzynarodowe menu I love Pizza

Nutki bliskowschodnie znaleźć można w Turkish Kebab. Del Papa Szef kuchni poleca, to pizza z serem, pieczarkami, salami, oliwkami i szynką. Dobrym połączeniem może być jedzenie pizzy przy oglądaniu „Ojca chrzestnego” bądź któregoś z seriali dotyczących włoskiej lub amerykańskiej mafii. Tu najbardziej będą pasowały Al Capone (ser, papryka jalapeno, salami, pepperoni, bekon i czosnek) oraz Gambino Family (ser, bekon podwójny, papryka jalapeno i podwójny ser). Z kolei miłośnicy filmowego i kulinarnego „Greka Zorby” otrzymają pizzę z serem, pomidorami cherry, salami pepperoni, oliwkami i serem feta. Mexican Naczos Fiesta, to ser, chipsy nachos, papryka jalapeno, salami pepperoni i kukurydza. Związków z amerykańskimi stanami dopatrzymy się w Kentucky Grill, Nort Carolina Style i Texas Chicken. Nie wiemy czy prezydent Trump jada w Białym Domu pizzę, ale przy kolejnej wizycie w Polsce mógłby spróbować wersji nazwanej od swego nazwiska,  ma którą składają się sos, ser, wołowina,          czerwona cebula, bekon i sos serowy chili. W menu znajdziemy też Veggies, ale też jej całkowite zaprzeczenie, czyli chili con carne. A smakami wysp kusi Sweet Hawaiian i Barbados Chicken. Kompozycja własna możliwa jest w przypadku zamówienia Your choice VIP. Przy zamawianiu pizzy warto też pomyśleć o dostępnych napojach.