Pizza Hut i PizzaPortal przedstawiają: Big Eat Menu!

Big Eat Menu - tylko z Pizza Hut, tylko na PizzaPortal!

Każdemu czasem zdarza się taki dzień, że ogromny głód nadejdzie znikąd. Tak po prostu, siedząc w pracy albo w drodze do domu, na kanapie z laptopem na kolanach, przy oglądaniu ulubionego serialu czy pod prysznicem. Burczenie w brzuchu, które robi się tym głośniejsze, im bardziej próbujemy je ignorować. Brzmi znajomo?

Na właśnie taki głód wspólnie z Pizza Hut przygotowaliśmy coś niezwykłego. Big Eat Menu to broń, która poskromi nawet największe burczenie w brzuchu. Jakiego arsenału promocyjnego można się spodziewać?

Po pierwsze, dużej pizzy na cieście Pan lub Tradycyjnym

Kompozycje, które wybraliśmy cieszą się największą popularnością. Sześć pizz, które są wizytówkami jakości Pizza Hut. Classica, Farmerska, Hawajska, Pepperoni, Hot Pepperoni oraz Margherita – z tego grona każdy wybierze coś dla siebie.

Po drugie, litrowej butelki Pepsi

Dobre jedzenie idzie w parze z dobrym piciem. Tak jak Bolek i Lolek, jak prysznic i śpiewanie, jak miłość i Zakopane. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego Pepsi nie mogło zabraknąć w Big Eat Menu.

Po trzecie, zestaw 3 sosów

Choć kontrowersyjne, sosy cieszą się niesłabnącą popularnością i właśnie dlatego nie mogliśmy ich pominąć w tworzeniu Big Eat Menu. Więcej chyba nie trzeba tłumaczyć, prawda? ?

Big Eat Menu znajdziesz we wszystkich restauracjach Pizza Hut dostępnych na PizzaPortal.pl do 3 grudnia 2018, w promocyjnej cenie 44.99!

 

Dowiedz się więcejJuż teraz zamów Big Eat Menu z dostawą!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*