Jak najlepiej rozpocząć tydzień? Zamów pizzę z przyjaciółmi i rozliczcie się BLIKIEM!

Jedz pizzę ze znajomymi i rozliczaj się wygodnie BLIKIEM

Pizza. Jej fenomen polega na tym, że można ją jeść i jeść i się nie znudzi. Wydawałoby się, że lepiej być nie może, ale razem z Amerykańskimi naukowcami udało nam się znaleźć dwa sposoby, by jedzenie ulubionego placka było jeszcze lepsze. Pasy zapięte? To lecimy do wyników!

Jak pisaliśmy wyżej sposoby są dwa. Nie przeciągając, oto one:

Sposób pierwszy: 20% rabatu na pizzę

Promocja znana i lubiana przez każdego pizzomaniaka – w każdy poniedziałek, z wybranych restauracji dostępnych na PizzaPortal zamówisz ulubioną pizzę taniej o 20%! Czy musimy tłumaczyć coś jeszcze? Jeśli tak, to komplet informacji o promocji znajdziesz tutaj.

Sposób drugi: Jedzenie z przyjaciółmi

Nie od dziś wiadomo, że robienie zwykłych czynności z najbliższymi osobami może stać się niezwykłym doświadczeniem. Nie inaczej jest z jedzeniem! Chociaż jedzenie pizzy samo w sobie jest magiczne, to szczęście ma to do siebie, że się mnoży, kiedy się je dzieli ?

Po jedzeniu z przyjaciółmi warto byłoby się rozliczyć, żeby nikomu nic nie „wisieć” – to raczej niekomfortowa sytuacja. Żeby tego uniknąć, proponujemy rozliczyć się szybko i wygodnie BLIKIEM. Jak? Już pokazujemy:

Przelewy do znajomych? BLIK i jest!

Czy da się prościej? Naszym zdaniem nie!

A co najlepsze…

Oba sposoby można połączyć! Tańsza pizza w gronie znajomych to idealny sposób na dobry poniedziałek. A jak się dobrze ruszy na początku, to reszta tygodnia pójdzie jak z płatka! To jak, skusisz się na pizzę?

Zamów teraz i nie płać za dostawę!

 

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*