Listopadowe rabaty w Fiero! Pizza – 20% na wybrane pizze!

Listopadowe promocje w Fiero Pizza

Listopad może dać się we znaki – złotych kolorów praktycznie już nie widać, szybko robi się ciemno, a i średnia temperatura jest najwyżej jednocyfrowa. W tą szaroburą atmosferę warto więc podarować sobie odrobinę radości  – jak wiadomo endorfiny wydzielane są między innymi podczas jedzenia. A z pewnością po ;) Wspólnie z siecią Fiero stawiamy na pizzę z rabatem 20%!

Tak jak w poprzednich miesiącach, przygotowaliśmy pięć promocyjnych pizz, specjalnie na listopad:

  • Kebab – nie możesz się zdecydować czy masz ochotę na pizzę czy na kebab? To opcja właśnie dla Ciebie!
  • Pollo – doskonały wybór dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez kurczaka. Ziołowe dodatki podbiją wyrazistość smaku, a ser będzie doskonałym uzupełnieniem.
  • Chłopska – jeśli ogórek konserwowy na pizzy nie jest Ci straszny, zwróć uwagę na tą kompozycję – dodaj kabanosy, boczek, cebulę i pomidory by poznać wariację, która rozpieści Twoje podniebienie!
  • Napoli – salami, tabasco i papryczki jalapeno przełamane delikatnym smakiem zielonych oliwek zaspokoją pragnienia tych, którzy preferują pizzę na ostro
  • Vegan nuova – szpinak i pomidory suszone z dodatkiem czosnku i oliwek „wykończony” wegańskim serem to wariant idealny dla osób, które stronią od mięsa.

Powyższe pizze można zamawiać do końca listopada we wszystkich restauracjach Fiero Pizza. Na ostro czy łagodnie? Z mięsem czy bez mięsa? Wybor należy do Ciebie. My życzymy smacznego!

Znajdź pobliską restaurację Fiero Pizza

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*