Październikowa promocja w Fiero Pizza – 20% rabatu na jesienne przysmaki!

Październikowa promocja z Fiero Pizza!

Jesienna pogoda nie rozpieszcza – słońce świeci coraz krócej, robi się coraz zimniej a na dodatek pada co drugi dzień (a czasem nawet codziennie). Wypadałoby się rozgrzać… Jak? Najlepiej gorącymi pizzami z menu Fiero Pizza!

Na październik przygotowaliśmy pięć pizz, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie:

  • Popolare – w sam raz na jesienne przeziębienie: czosnek z cebulą zapewnią efekty zdrowotne, natomiast pieczarki, bekon i pomidory napełnią pizzę włoskim aromatem
  • Ricco – delikatna pizza z polędwicą drobiową, rukolą, pieczarkami i papryką oraz ciekawym dodatkiem ogórka kiszonego przełamującego smak. Nic tylko jeść!
  • Verde – najbardziej klasyczna z całego zestawienia. Pomidory koktajlowe, rukola i ser gorgonzola to trio, którego nikomu nie trzeba przedstawiać.
  • Mexicana – jak nazwa wskazuje odwołuje się do meksykańskich tradycji. Nie zabraknie papryczki japaleno, kukurydzy i czerwonej fasoli.
  • Inferno – piekielnie ostra, co zapewniają tabasco, suszone chilli oraz papryczka jalapeno. Szczególnie polecamy fanom najostrzejszych potraw!

Nie wiesz, którą wybrać? Promocja trwa do końca października, także masz dużo czasu by spróbować każdego rodzaju i wybrać swój ulubiony. Zwłaszcza, że to właśnie te pizze są teraz tańsze o 20%! Którą zamówisz jako pierwszą?

Kliknij i znajdź pobliską restaurację Fiero Pizza!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*